Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Stratera Games Yeni Bir PC Oyunu Geliştiriyor: Havsala

Dora Stratera Özsoy tarafından geçtiğimiz günlerde Youtube’a yeni bir video yüklendi. Stratera Games çatısı altında geliştirdikleri üç oyun için duyuru videosuydu. Daha çok mobil oyunları ile tanınan stüdyo yeni bir PC oyunu için çalışmalara başlamış. Video içerisinde hem mobil oyunlarından hemde yeni geliştirdikleri PC oyunundan bahsediyor.

Stratera Games’den Üç Yeni Oyun Duyurusu!

Video içerisinde üç oyun duyurusu gerçekleşti. İlk olarak geliştirdikleri mobil oyun olan Pirate Factions hakkında bilgi verildi. Daha sonra ise geliştirdikleri PC oyunundan detaylar paylaştı.

Havsala adıyla çıkışını yapacak olan oyun geliştirilmeye devam ediyor. Steam’da oyunun sayfası açılmış durumda. Hatta oyun için bir çıkış tarihi de var.

Oyun tür olarak point&clik tarzında bir bulmaca oyunu şeklinde olacak. Geliştirici ekip kendi türünde en iyi oyunlardan birisini yapmak istediklerini de belirtti.

Havsala: Into the Soul Palace adıyla karşımızda olacak olan oyun Kasım ayı içerisinde de çıkışını yapması bekleniyor.

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Bu sayede oyunu istek listenize ekleyebilir, detaylarına da göz atabilirsiniz.

Son haber olarak ise daha önceden mobil için çıkışını yapmmış olan Viral Firar oyunu da Steam’a eklendi. Şuan için ücretsiz olan oyun kısa süre içerisinde belirli bir ücret karşılığında satılacak. Oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!