Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin Final Fragmanı Çıktı

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin’in final fragmanı yayınlandı. Yayınlanan ilk fragmanda alay konusu olmuştu ve oyun bazı soru işaretlerine neden olmuştu. Daha sonra ise yayınlanan demo ile birlikte oyundan beklentileri iyi yönde toplamayı başardılar. Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin iki aydan kısa bir süre sonra çıkışını yapacak. Bunun için de Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin final fragmanı yayınlandı.

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin Final Fragmanı

Yayınlanan fragmanda oynanış mekanikleri ve hikaye detayları gösterildi. Düşmanlar ve ekibe yakından bir bakış atılmış oldu.

Hatta PS Blog’da oyun hakkında bazı bilgilerde paylaşıldı. Oyunun meslek sistemi detaylandırıldı. Bu sistem sayesinde karakterinizin çatışmalarda nasıl bir stil kullanacağını (yakın dövüş mü, büyü mü, kılıç mı menzilli silahlar mı vs) belirleyebiliyor, bu mesleklerde tecrübe kazandıkça daha gelişmiş meslekler edinebiliyor ve daha ileri teknikler kullanabiliyorsunuz. Bu mesleklerden Red Mage, Berserker ve Samurai için bazı bilgiler de veriliyor yazıda. Yazının tamamını PS Blog yazısına tıklayıp göz atabilirsiniz.

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin 18 Mart tarihinde resmi olarak çıkışını gerçekleştirecek. PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC (Epic Games Store) için karşımızda olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!