Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Steven Spielberg Indiana Jones 5 Filminden Ayrıldı

Indiana Jones 5 filmi uzun bir süredir geliştirilmeye devam ediyor. 2016 yılından beri geliştirilme aşaması devam eden film anlaşmazlıklar yüzünden ertelenmeye devam ediyor. yayın programı değişikliğiyle karşılaştı. Şubat ayında yönetmen Steven Spielberg, Mayıs ayında James Mangold’un yerine koyduğu yapımcı rolüne resmen ayrıldı. Şimdi, filmden Spielberg ile birlikte ayrılan senarist David Koepp, bu sürümün senaryodaki anlaşmazlıklar nedeniyle bozulduğunu söyledi. Steven Spielberg Indiana Jones 5 filminden ayrılma kararı aldı.

Senarist David Koepp, Den of Geek ile yaptığı röportajda “herkesin bir araya gelip tüm öğelerin – Steven, Harrison (Ford), senaryo ve Disney – aynı anda bir araya gelmesi çok zordu. Ve olmadı.” dedi.

“James Mangold içeri girdiğinde ve Steven dışarı çıktığında, bu oldukça mantıklı bir kırılma noktasıydı,” dedi Koepp. “Kapıdan çıkmak için güzel bir zaman çünkü yeni bir yönetmenin en son isteyeceği şey eski yönetmenin yazarıdır.”

“Bence en önemli şey, imtiyazların bir meta haline geldiği bir çağda, aynı şeyi tekrar sunmaktır. En azından benim için, herhangi bir franchise ile oynadığım danslarda, aynı şeyi tekrar, aynı yol, genellikle ilk yediğinizde bir özlem üretir. Anlamı, seyirciye birincisine yeniden sahip olmayı diliyor. Bu yüzden, herkesin bir araya gelmesinin temel nedenlerini hatırlarken, bir yandan da bir şeyi yeni bir yere itmelisiniz. Ve Logan’ı bunun bir örneği olarak kullanmak, çok baskı altındaki bir franchise dünyasında uğraşırken. “

Indiana Jones 5, Disney’in bu yılın başlarında yayın planını ayarlamasının ardından 29 Temmuz 2022’de piyasaya sürülecek. Bakalım akıbeti ne olacak göreceğiz. Çünkü Steven Spielberg Indiana Jones 5 filminden ayrıldı.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel