Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Steam Oyun Festivali Tekrar Geliyor

E3 2020 ertelendi haberinden sonra firmalar E3 gibi bir etkinliğin yerini doldurmak için çalışmalara başlamış durumda. IGN tarafından ‘Summer of Gaming’ adı altında bir dijital etkinlik düzenlenecek. Bu düzenlenecek olan etkinliğe bir çok firma tarafından destek verileceği de açıklanmış durumda. IGN boşluğu bu şekilde dolduracak. Valve’nin de bu durumda boş durması beklenemez. Steam Oyun Festivali ile E3 etkinliğinde boşalan koltuğu doldurmanın niyetinde.

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Game Festival ile Steam’de bazı bağımsız yapımların demolarına göz atma imkânı bulmuştuk. Game Festival’in ikincisi de geçtiğimiz ay düzenlenmişti. Geoff Keighley’in Twitter hesabından yaptığı paylaşımla, üçüncü Game Festival’in bağımsız yapımcılar için iptal edilen E3’ün boşluğunu doldurmak üzere geleceğini öğrenmiş bulunuyoruz.

Keighley paylaşımında, festivalin üçüncüsünün 9-14 Haziran 2020 tarihlerinde gerçekleştirileceğini ilan ederken, festivalde yer almak isteyen geliştiriciler için de kayıtları kabul ettiklerini belirtiyor. Keighley, mesajında, bunun için açılan Steamworks sayfasının bağlantısını da paylaşmış.

Bu sayede dijital olarak da olsa yeni bu tarz etkinliklerin olacak olması sevindirici haber. Bu sayede kafalarımız bir nebzede olsa farklı şeyler ile meşgul olmasına neden oluyor.

IGN ve Steam’dan sonra hangi firmalardan bu tarz etkinlikler gelmeye devam edecek. Firmalar arasında rekabetler artmaya devam edecek. Epic Games tarafından da bu tarz bir hamle gelir mi merak ediyoruz. Çünkü Steam platformunun en büyük rakibi konumuna gelmeyi başardı. Steam’dan gelen bu hamleler ile birlikte bir misilleme gelebilir. Süreci yakından takip ediyoruz.

Sizlerin arasında da bağımsız oyun geliştiricileri varsa sizlerde oyunlarınızı tanıtmak için bu fırsattan faydalanabilirsiniz. Detayları tweetin içerisinde bulunan bağlantı linkinden öğrenebilirsiniz.

Steam Oyun Festivali sayfası da hazırlanmış durumda. Dilerseniz buraya tıklayarak sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel