Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Steam Kış İndirimleri Başladı

Sonunda beklenen en önemli indirim dönemlerinden bir diğeri daha başladı. Dünyanın en büyük çevrim içi satış platformlarından birisi olan Steam indirimleri dönemi başladı. Daha önceden ilkbahar indirimleri, yaz indirimleri, Cadılar Bayramı indirimleri, sonbahar indirimleri yapılmıştı. Şimdi ise Steam kış indirimleri başladı.

Steam Kış İndirimleri Bugün Başladı

Steam bildiğiniz gibi dünyanın en çok tercih edilen platformlarından birisidir. En çok tercih edilen platformlardan birisi olan Steam yeni bir indirim dönemini daha başlattı. Başlatılan bu yeni dönem ile birlikte artık istediğimiz oyunları satın almaya başlayabiliriz. Kış indirimlerinde oyunlar ciddi indirimlere uğruyor. Daha önceden pahalı diye satın almadığınız bir oyun varsa bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Oyuncuların merakla beklediği bu indirim dönemi Steam’ın resmi Twitter hesabı üzerinden yayınlandı. Bir şiir resmi olarak duyuru gerçekleştirdi.

Toplam 14 gün sürecek olan bu süreçte cüzdanlarınıza sahip çıkmanızı tavsiye ederiz 🙂

Bugün resmi olarak başlayan etkinlik 2 Ocak 2020 tarihinde son bulacak. Steam kış indirimleri döneminin bir diğer en önemli olayı ise Steam Ödülleri oluyor. Steam ödülleri ile birlikte bu senenin en iyi oyunları da belirlenecek. Steam ödülleri uygulaması ise 31 Aralık tarihine kadar sürecek. 31 Aralık tarihinde de ödüller sahiplerini bulacak.

Steam Ödülleri 2018 Kazananları

Geçtiğimiz sene en ise Steam ödüllerini kazananlar ise şu şekildeydi; PUBG, The Elder Scrolls V: Skyrim VR, GTA 5, The Witcher 3: Wild Hunt, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Assassin’s Creed Odyssey, Rocket League. Dağıtılan en iyi geliştirici ödülünü ise CD Projeckt Red kazanmıştı.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel