Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Star Wars Jedi: Fallen Order’da DLC Olamayacak

Yeni Star Wars oyununun duyurulması çok sevindirici bir haber oldu. Oyunun arkasındaki ekibin Respawn olması ve yapılan açıklamalar da bir o kadar sevindirici. Star Wars Jedi: FAllen Order’da DLC ve mikro ödeme olmayacak.

Battlefront 2’den ağzı yanan EA tarafı aynı hatalara düşmemek için büyük önlemler almaya başladı. Oyuna DLC gelmeyecek. Aynı zamanda oyunda mikro ödeme sistemi de bulunmayacak. EA ve Respawn cephesi tamamen hikaye odaklı bir oyun ile geliyor.

Oyunda aynı zamanda Season Pass’de gelmeyecek. Çok oyunculu modda oyun içerisinde olmayacak. Sadece hikayenin olacağı yapım daha fazla önem kazanıyor. Çünkü gerçekten güçlü bir hikaye, hikaye anlatımı ve oynanış mekaniği ile geliyor olabilir.

Bu tarz adımlar aynı zamanda riskte teşkil edebilir. Ama işin arkasında Respawn gibi bir firmanın olması oyuna güvenmemizi sağlıyor.

Oyunda DLC, Mikro Ödeme ve Çok Oyunculu Mod olmayacak;

Star Wars Jed Fallen Order oyununda mikro ödeme olmayacak
Star Wars Jedi Fallen Order’da DLC olmayacak

Microsoft’un resmi sitesinde oyunun “Deluxe Edition” versiyonu 468 TL’ye satışa çıkacak. Satışa sunulan bu versiyonun içerisinde Season Pass ibaresi bulunmuyot. Star Wars Jedi: Fallen Order Deluxe Edition, “Directors Cut” adı verilen sahne arkası içerikleri ve birkaç adet özel kozmetik bulunacak. PC versiyonunun satıldığı Origin üzerinde de buna benzer bir sistem bulunuyor.

Star Wars Jedi: Fallen Order, 15 Kasım’da PS4, Xbox One ve PC üzerinde çıkış yapacak. Bakalım söyledikleri gibi bir çıkış mı yapacaklar?

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel