Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Star Wars Battlefront 2, Son İçerik Güncellemesi Yakında Geliyor

DICE tarafından yeni bir açıklama geldi. Gelen bu açıklama ile birlikte bir oyunun daha defteri kapanıyor. Star Wars Battlefront 2 son içerik güncellemesi yakında geliyor. Gelen bu güncelleme ile birlikte de DICE yeni işlere yelken açmayı düşünüyor. Bir çok açıklama da beraberinde geldi. DICE Star Wars Battlefront 2 ile ilgili olarak detaylar paylaştı. Bu detaylara bakalım gelecek olan son güncelleme ile neler oyuna eklenecek bakalım.

Star Wars Battlefront 2, Son İçerik Güncellemesi

2017 yılında çıkışını gerçekleştirmiş olan oyunun sonuna doğru geliyoruz. İlk çıktığı dönemde çok eleştirilere uğramıştı. Daha sonra ise gelen güncellemeler ile birlikte oyun daha farklı bir hale getirildi. DICE ve EA tarafı oyuna olan yatırımlarına devam ettiler. Sonunda ise DICE oyuna olan yatırımlarına son veriyor. Bu son verme işlemi sadece güncellemeler ile olacak. Sunucular açık kalmaya devam edecek. Oyuncular oyunu oynamaya devam edecekler. Şimdi gelelim son içerik güncellemesi ile birlikte oyuna eklenecek güncellemelere bakalım.

Ekibin sürekli olarak oyunu dengede tutacağını söyleyen yapımcı firma, etkinlikler ile de oyunu ayakta tutmaya devam edecek. Gelecek güncelleme ile Hoth, Tatooine, Yavin 4 ve Death Star II gibi haritalara Instant Action modu ekleniyor. Bununla birlikte Rouge One’dan tanıdığımız Scarif de oyuna eklenecek.

Güncelleme ile birlikte bolca kozmetik de oyuna ekleniyor. Rey yeni ışın kılıcına kavuşurken Kylo Ren’de yeniden dövülmüş maskesi ile karşımıza çıkacak. Emperor Palpatine ise yeni cübbeleri oyuna eklenecek.

Bugün içerisinde (30 Nisan 2020) tarihinde oyun son içerik güncellemesini alacak. DICE tarafından da yeni oyunlar gelmeye devam edecek. Ufak bir spoiler verelim 2021 yılında yeni bir DICE oyunu gelecek. Gelecek olan oyunun detaylarını bir sonraki yazımıza giderek bakabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!