Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

STALKER 2 Xbox Series X İçin Geliyor

Xbox Games Showcase etkinliği sırasında gösterilen oyunlardan birisi de S.T.A.L.K.E.R. 2 oldu. Yeni nesil konsol için çıkışını yapacak olan oyun aynı zamanda PC’de de karşımızda olacak. Windows platformlarına özel olarak çıkışını yapacak. Efsane PC FPS serisi uzun bir aranın ardından tekrar çıkışını yapacak. Xbox Series X, PC ve Game Pass sisteminde oyun çıkışını gerçekleştirecek. 2021 yılında Stalker 2 karşımızda olacak. Aşağıdan Xbox Games Showcase etkinliği sırasında gösterilen fragmanı izleyebilirsiniz.

Stalker 2 Xbox Games Showcase Fragmanı

Bizler yazı içerisinde kısaca Stalker 2 olarak yazıyoruz ama oyunun asıl yazımı bir kısaltma. Asıl oyunun adı S.T.A.L.K.E.R. 2 olduğunu da tekrardan belirtelim.

GSC Game World tarafından geliştirilen oyun hakkında bazı detaylarda açıklandı. İlk olarak S.T.A.L.K.E.R. 2 oyunu serinin en büyük açık dünyasına sahip olacağı açıklandı. Bunun yanında geliştirici ekip S.T.A.L.K.E.R. 2’nin ana karakterini kendiniz gibi hissettirmek istiyor. Açık dünyada bizleri neler bekliyor onlara bir göz atalım.

Çeşitli canavarlar ve gruplar bölgeyi dolduracak ve birbirleriyle etkileşime girecektir. Bizim etkileşimimiz haricinde oyunun kendi içerisinde de bir yaşayan dünyası bulunacak. Karakter davranışlarını simüle ederek dünyayı her zamankinden daha canlı hissettirecek.

Oyuncu kararları, yaptığınız seçimlere bağlı olarak değişen dallanma yollarıyla hikayenin nasıl oynandığını da belirleyecektir. Yaptığımız tercihlerin oyuna olan etkisini göreceğiz.

2011 yılında S.T.A.L.K.E.R. 2 için geliştirme süreci başlamıştı. Sonradan ise proje iptal edildi. O süre içerisinde ise sadece bir ekran görüntüsü paylaşıldı. 2018 yılında geliştirici ekip tekrardan projeyi ele alma kararı aldı.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel