Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Spider-Man Oyununda Keşfedilmemiş Bir Easter Egg Paylaşıldı

Marvel’s Spirder-Man oyunu çıkışı ile birlikte büyük bir ilgi odağı olmuştu. İnsanlara farklı bir Spider-Man deneyimi sunmuştu. Sevilen karakteri hem Peter Parker olarak oynamıştık. İnsan tarafını da bizlere göstermişti.

Oyun çıkalı 7 ay gibi bir süre oldu. Spider-Man ile ilgili oyun yapılıyorsa easter egg (Sürpriz Yumurta ) kesinlikle olacaktır. oyunun içerisinde çok fazla sürpriz yumurta bulunuyordu. Çünkü sunulan içerik çok fazlaydı. Oyuncuları sürekli olarak dinamik tutuyor. Yeni bir easter egg aramak için oyunun altını üstüne getirmelerini sağlıyordu.

Oyun İnsomniac tarafından geliştirildi ve PlayStation 4 özel olarak çıktı. Oyunda bir çok fazla easter egg bulunduğunu söylemiştik. Marvel çizgi romanlarından diğer farklı yerlere kadar her şeye ufak bir gönderme bulunuyordu.

Tek bir tanesi hariç tüm sürpriz yumurtalar bulundu. İnsomniac oyun motoru geliştiricisi Elan Ruskin keşfedilmemiş bir easter egg olduğunu açıkladı.

Ruskin: “Herkesin gözden kaçırdığı bir sürpriz yumurtayı paylaşmak için doğru zaman gibi geliyor. Bu adamlar Cumartesi günleri çalışmıyorlar!”

Diyerek keşfedilmesi aslında o kadar kolay olmayan bir easter egg oyuna eklenmiş. Sizlerde bunu teyit etmek için cumartesi günü oyuna girin. Bakalım bir Yahudi bulabilecek misiniz?

PlayStation 4 özel oyunu olarak çıkan yapım oynanış olarak akıcı bir oynanış sunuyordu. Oyunu oynarken gerçekten Örümcek Adam olduğunuzu hissediyordunuz. Aynı zamanda oyunda bulunan özel kıyafetlerde oyuna ayrı bir hava katmıştı.

Eğer oyunu hala denemediyseniz sizlere oynamanız için önereceğimiz bir yapım. Ana hikayesi oyunun ortalama 25 saat kadar. Aynı zamanda yan içerikler ile birlikte daha fazla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!