Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Sony PS Plus Abonelerine Özel Belirli Oyunlarda Demo Olmasını Zorunlu Tutmayı Planlıyor

Sony PlayStation abonelik sisteminde değişikliğe gideceğini açıkladı. Yakın zamanda PlayStation Plus ve PlayStation Now sistemi birleşecek. PlayStation Plus adıyla tek bir sistem karşımızda olacak. Bu sistem içerisinde de çeşitli paketleri satın alabileceksiniz. Her paketin kendisine ait bir ayrıcalığı bulunacak. Bu ayrıcalıklardan birisi de özel demolar olacak gibi duruyor.

Game Developer tarafından bildirildiğine göre; Sony, bazı geliştiricilere özel ve sınırlı demolar hazırlamalarını istemiş. PlayStation Plus Premium grubuna sunulacak demoların olmasını istiyor.

Demosunun gelmesi zorunlu olan oyunlar ise 34 dolar ve üzeri fiyattan satılanlar olacak. Sony, bu gruba dahil olan oyunların zorunlu 2 saatlik demolarının olmasını istiyor. Artık PlayStation Store’da satışa sunulacak oyunlarda, geliştirici ekip oyunun çıkışını takip eden üç ay içerisinde bu demoyu sunmak zorunda olacak. Bu demo 12 ay süreyle PS Plus Premium abonelerinin erişimine sunulacakmış.

Geliştiriciler ücretsiz hafta sonu etkinliği düzenlemeye yada özel demolar çıkarmaya devam edebilecekler. Herhangi bir sınırlama olmayacak.

Demolar dönemi geri gelmeye başladı diyebiliriz. Özellike PC tarafından yapılan demo etkinlikleri firmaları yeniden bu furyaya itmeye başladı. Steam NextFest ile bunu görebiliyorduk. Şimdi PlayStation’da da daha fazla göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel