Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Sifu Yol Haritası Açıklandı Oyuna Yeni Zorluk Seçenekleri Geliyor

Sifu tanıtıldığı günden bu yana merakla beklenen oyunlardan birisiydi. Özellikle gösterilen fragmanlardan ve tanıtımlardan sonra oyuna karşı beklentiler artmıştı. Çıkışını yaptıktan sonra da oyun beklentileri karşıladı diyebiliriz. Özellikle yakın dövüş tarzı ile ve yaş mekaniğini kendisine has kullanmasıyla iyi bir oyundu. Pek çok oyuncu tarafından da beğenilen oyun için geliştirici ekip 2022 yol haritasını yayınladı. Sifu oyununa yeni zorluk seçeneklerinin yanında birçok yenilik daha eklenecek.

Sifu’nun yanınlanan yol haritasını aşağıdan görebilirsiniz. Yol haritasına göz attığımızda göze çarpan ilk detay yeni zorluk seviyeleri oldu. Bahar aylarında “Sudent, Disciple ve Master” adlı üç farklı zorluk seviyesi oyuna eklenecek. Ayrıca oyuna yeni bir kostüm daha da geliyor.

Yaz aylarında ise speedrun toplulukları için bir güncelleme gelecek. Oyun skor kartları yaz aylarında eklenecek. Sokr kartlarının nasıl olacağı henüz detaylandırılmamış durumda ama speedrun dünyası için önemli bir güncelleme olmasını bekliyoruz.

Son olarak ise sonbahar ve kış aylarında da oyun video kayıt özelliği ve yeni bir mod eklenecek. 2022 yılında gelecek olan güncellemeler bu şekilde olacak. Ücretsiz olarak oyuna gelecek güncellemeler ile birlikte yeni kostümler ve içeriklerde oyuna gelmeye devam edecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel