Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Shantae 5 Tüm Platformlara Geliyor

Apple yeni tanıttığı oyun servis sistemi olan Apple Arcade içerisinde de bulunacak olan oyun Shantae 5 tüm platformlar için çıkış yapacak. Apple Arcade ile anlaşma sağlayan şirketlerden birisi de WayForward Technologies firmasıydı. Shantae 5 oyunu da Apple Arcade servisinde çıkış yapacak.

Apple Arcade servisine çıkış yapan oyunlar ya “exclusive” olacak yada “mobil tabanlı ve servis sistemlerine” çıkış yapamaz. Ama PC, PlayStation ve Xbox gibi platformlara çıkabilir. Game Pass, Orijin Access gibi servislere çıkış gerçekleştiremiyor.

Shantae 5 oyunu duyuruldu
Shantae oyunu Apple Arcade servisinde olacak

Shantae 5 oyunu tanıtımı Apple Arcade ile birlikte yapıldı. Apple’nin servisi içerisinde de bulunacak olan oyun bu sene içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Sadece Apple Arcade için çıkışını gerçekleştirmeyecek. Aynı zamanda tüm platformlar için de çıkacak.

WayForward Technologies ise ilerleyen dönemler içerisinde çıkaracağı oyunları da Apple Arcade sistemine dahil etmeyi planlıyor. Apple Arcade sistemine girecek olan oyunlar hakkında az çok bilgi sahini olmaya da bu sayede başlıyoruz.

Apple Arcade nedir diye merak ediyorsanız eğer tıklayınız.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel