Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Sekiro Hızlı Altın ve Seviye Rehberi

Sekiro Shadows Die Twice isminde oyunda oyuncuların öncelikli olarak yapması ihtiyaç duyulan iki şey vardır, Sekiro hızlı altın toplamak diğeride hızlı bir halde XP almak Oyunda ne kadar hızlı deneyim puanı (XP) alırsanız o kadar daha güçlü bir duruma gelir ve bazı yeteneklerin kilidini de açmış olmuş olursunuz.

Altınları ise değerli eşyaları almak için harcayabilirsiniz. Bu tür kıymetli eşyalar tüccarlarda bulunmaktadır. Şimdi hazırsanız Sekiro Shadows Die Twice hızlı düzey atlama isimli mevzumuza geçelim. İlk olarak sizlere altın toplamaktan anlatmak istiyorum.Sonrasında XP olayına değineceğiz.

Sekiro Shadows Die Twice – Hızlı Altın Toplama

Sekiro hızlı altın toplamak için,
mevzu başlangıcında da dediğim gibi öncelikle altından bahsedelim sonrasında XP kasmaya bakacağız.Öncelikle altın kasmak için deneyeceğimiz 2 yol var.

Birinci Adım : Agresif bir halde oynamak.Yani saldırı gücü yüksek eşyalar giymek ve düşmanları hızlı bir halde yok etmek.Tabi ki bu XP kazanmakta da etkili olacaktır unutmayın.

İkinci Adım: Bazı eşyalar takarak altın ve kasa bulma şansınızı arttırmak. Bu itemlerin adları şu şekildedir. Mibu Balloon of Wealth ve Mibu Possession Balloon. Aslına bakarsanız daha sonra kolay bir halde farm yapacaksınız. Size bir tavsiyem de Temple Arts yetenek ağacını açmanızdır.

Bunu açmak için bir kitap bulmalısınız. Bu kitapta Senpou Temple isminde yerde bulunmaktadır. Bu kabiliyet ağacının içinde ki kabiliyetleri aktif hale getirirseniz düşmanlardan altın düşme oranı artacaktır. Şimdi gelelim seviye atlamaya.

Sekiro Shadows Die Twice Hızlı Seviye Atlama Yolları


Konu başında da belirttiğim şeklinde agresif oynamak size zaman içinde birlikte XP kazandıracaktır.Burada yapmanız ihtiyaç duyulan sizden güçsüz olan bir grup yaratıkları devamlı kesmek olacaktır. Bir seviyeye kadar bu şekilde devam ettikten sonra başka düşman gruplarına geçebilirsiniz. Fakat şunu da belirtmek isterim ki ölmek elde ettiğiniz XP miktarının bir kısmını kaybettirecektir. Bu nedenle ölmemeye çalışın. Şimdi sizlere Sekiro’da en iyi XP kazandırtan yerleri söyleyeceğim. Bolca bolca farm yapmanız gerekiyor.

Ashina Castle : Burada güzel bir şekilde XP kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ana kapıyı tutmak ve oradan tepeye doğru düşmanları kese kese gitmektir. 4-5 dakika da 500 yöreı bir XP kazanabilirsiniz.Burada ki bossu kesmeyi de ihmal etmeyin.

Hirata Estate : Bu yerin içinde geniş bir alan olacak.Burada bir boss ve grup düşman var. Bunları temizleyerek güzel bir şekilde XP elde edebilirsiniz. Burada bir tane okçu var. Onu kurnazca halledin.Sonra iki tanede kalkanlı eleman var bunları da aynı şekilde yok edin ve keyfinize bakın. Burada en önce okçuları alt edin sonra grup düşmanlarını yok edin. Taktik bu.Sonra Sculptors’a geri dönerek burayı sürekli tekrarlayabilirsiniz.

Fallen Valley : Burası ise XP kazanmakta en iyi yerlerden biridir. 1 dakika şeklinde kısa sürede 300 XP kazanabilirsiniz. Burada ki bir kaç düşmanı öldürün ve devamlı tekrarlayın. Artık gerisi sizde dostlar.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel