Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Sea of Thieves’in Yeni Macerasında Golden Sands Adasının Kaderi Oyuncuların Elinde Olacak

Sea of Thieves için güncellemeler hız kesmeden gelmeye devam ediyor. Oyuna yeni bir etkinlik daha eklenecek, yapılacak olan etkinlikte ise oyuncular Golden Sands Adasının kaderini belirleyecek. Oyuncular iki farklı gruptan birisini takip edecekler. Bu iki korsan hrubu arasında yerinizi almak için yelkenleri şimdiden açın deriz.

Geliştirici ekip Rare yeni etkinlik ile birlikte Golden Sands Adasının kaderini oyunculara bıraktı. Oyuncular isterlerse eğer Golden Sands’i eski günlerine kavuşturmak için yenileyebilir. Yenilemek isteyenler gereken malzemeleri Golden Sands’e ulaştırması gerekiyor. Diğer grup ise Golden Sands’in değişmemesi ve mevcut hali ile kalması için mücadele etmek zorunda. Bu iki korsan grubu arasından oyuncular birisini seçecek ve adanın kaderini belirleyecek.

Etkinlik sırasında adayı geliştirmek için uğraşacaksınız yada Reaper’s Bones ekibine katılıp adayı bu hali ile kalması için gelenlerle savaşacaksınız. 26 Mayıs itibari ile başlayacak olan çarpışmalar 9 Haziran’da son bulacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel