Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Robert Pattinson Batman Seçimlerine Gitmek İçin Nolan’a Yalan Söylemiş

Batman’in yeni filmi ve Christopher Nolan’ın Tenet filminin oyuncusu Robert Pattinson’dan itiraf geldi. Tenet filminin çekim aşaması olduğu sırada Robert Pattinson aynı zamanda Batman seçimlerine gidiyordu. Tenet çekimleri de devam ettiği için Pattison Nolan’a yalan söylenmiş. Ama çok iyi bir yalancı olduğunu söyleyemeyiz. Nolan tarafından yakalanmış.

Nolan daha önceden de bir Batman üçlemesi ile karşımıza çıkmışyı. Şimdi yeni Batman filmi ise Matt Reeves tarafından çekiliyor. Nalon’a yalan söyleyen Pattison bu işi beceremediğini açıkladı. The Irish Times ile sohbet ederken Pattinson, sinsiliğinin işe yaramadığını ve Caped Crusader’a yabancı olmayan Nolan’ın bunu hemen anladığını itiraf etti.

“Komik çünkü Chris, filmleriyle ilgili her şey konusunda çok gizli,” dedi Pattinson ve ekliyor: “Ve sonra Batman konusunda gerçekten gizli olmalıydım. Bu yüzden ekran testine gitmem gerektiği konusunda Chris’e yalan söylemek zorunda kaldım – ailemle ilgili acil bir durum olduğunu söyledim. Ve ‘bu bir ailevi acil durum’ dediğim anda, ‘Batman seçmelerini yapıyorsun, değil mi?’ ” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Sonunda Robert Pattinson Batman seçimlerine gitmeyi başardı ve yeni Batman olarak karşımıza çıktı. 2021 yılında The Batman filmi karşımızda olacak.

Geçtiğimiz Mart ayında COVID-19 nedeniyle prodüksiyonu durduran Batman, kısa süre sonra çekime devam etmesi onaylanan birkaç filmden biriydi.

Birkaç hafta önce, Warner Bros.’un The Batman için bir TV yan ürünü sipariş ettiği duyurulmuştu – Gotham Şehri Polis Departmanı üyelerine odaklanan ve HBO Max’e özel bir dizi. Dave Bautista, filmde Bane rolünü kazanmak için elinden gelenin en iyisini yaptı, ancak işi alamadı.

Batman, 22 Ağustos’ta DC’nin FanDome etkinliğinin bir parçası olarak karşımızda olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel