Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Riot Games’den Yeni Adım! League of Legends Filmi Geliyor

Riot Games eğlence sektöründe büyüme adımları atıyor. Riot sadece oyunlar ile sınırlı kalmak istemiyor. League of Legends’ı daha üst seviyeye çıkarmak için çalışmalarına devam ediyor. Daha önceden LoL ve Marvel arasında çizgi roman anlaşması sağladı. Daha sonradan ise Netflix ile anlaşma sağladı ve Arcane dizisini çıkardı. Arcane ile de büyük bir başarı sağlandı. Bu başarıyı ise Riot Games bir film ile taçlandırmak istiyor.

Riot Games Uluslararası Eğlence Sektörü Başkanı Shauana Spenley Deadline’a bir açıklama yaptı. “Riot en nihayetinde canlı filmlere ve interaktif içeriklere girişecektir. Arcane dizisi Riot’un bu eğlence sektörüne ilk büyük adımı olabilir ama oyun şirketi şu an televizyon ve film dünyasındaki suları test ediyor.” dedi.

Riot LoL evrenini genişletmek için çalışmalarına devam ediyor. Sadece dizi ile sınılı kalınmak istemiyor artık dizi ve sinema sektöründe de LoL’ü göreceğiz. Belki de League of Legends sinematik evreni görebiliriz. Ama Riot Games film ve evren için çok aceleci olmayacak. İlerleyen zamanda daha fazla detay göreceğiz gibi duruyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel