Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Riot Games Valorant Hesaplarını Satın Alanları Banlıyor

Valorant kapalı beta süreci geçtiğimiz günler içerisinde başladı. Oyunun kapalı beta sürecinin başlaması ile birlikte oyuncular tarafından talep artmaya başladı. Bir anda popüler olan oyun Twitch üzerinden rekorlar kırmaya başladı. Aynı zamanda da bir çok eski Overwatch pro oyuncularını kendi oyununa çekmeyi başardı. Bu güzel haberlerin yanında bir de kapalı beta ticareti başlamış oldu. Bu ticaretin ortaya çıkması ile birlikte Riot Games’de bunun önüne geçmeye çalışıyor. Riot Games Valorant hesaplarını satın alanları banlıyor. Kapalı beta sürecine katılmak için Riot tarafından davet edilmeniz gerekiyor. Sizlere bir kod gönderiliyor. Bu kod ile birlikte oyuna giriş yapabiliyorsunuz. Bu kod ise Ebay üzerinden satılmaya başladı. Riot’da bunun farkına varmış durumda.

Twitter üzerinden attığı tweet ile birlikte bu durumun önüne geçmek istiyorlar. 150 dolar gibi bir fiyatta satılmaya başlanmış durumda. Sadece Ebay yada Avrupa üzerinden bu durum geçerli değil. Ülkemizde de 250-300 TL gibi fiyatlardan satışlar var. Bunları Riot almamanız için uyarıyor.

Riot tarafından atılan tweet

Atılan tweette Riot bu tarz bir duruma karşı savaş başlattığını belirtiyor. Atılan tweette “”Valorant kapalı beta erişimine sahip hesapları satan pek çok kişiyi banladık. Bu sayede oyuna daha fazla kişi alabileceğiz. Bu tarz hesapları takip ediyoruz. Hesap satın almayın, yoksa onları kaybedebilirsiniz!” şeklinde açıklamalar geldi.

Riot bu durum ile uğraşırken aynı zamanda sunucuların doluluğu ile de uğraşıyor. Oyun tam bir çılgınlık haline döndüğünü belirtmemiz gerekiyor. Bu sayede de oyuna olan talep son derece yüksek. Riot Games Valorant hesaplarını satın alanları banlıyor. Onlar yerine de yeni oyuncuları oyuna almaya devam ediyor.

Oyunun kapalı beta sürecine katılamamış olsanız bile yaz ayları içerisinde oyun resmi olarak çıkışını yapacak. Oyuna bu denli bir para harcamayın deriz. Özellikle de ücretsiz olarak çıkışını yapacak bir oyun için. Çok harcamak isterseniz de oyun içerisinde bu parayı harcamanız daha mantıklı olacaktır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel