Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Riot Games Hypixel Studios’u Satın Aldı

Riot Games tarafından hamleler gelmeye devam ediyor. Sürekli olarak yeni oyunları ve diğer detayları ile gündemde olmaya devam eden firma bu yeni bir stüdyoyu bünyesine katması ile gündeme geldi. Riot Games Hypixel Studios’u satın aldı. Bunun ile birlikte Riot farklı yönlere de ilerlemeye devam ediyor. Bu anlaşma detaylarına hep birlikte göz atalım isterseniz. Hypixel Studios’un ne olduğuna da bir bakalım.

Hypixel Studios ve Minecraft

Hypixel Studios Minecraft’ın Minecraft’ın en büyük topluluk sunucularından birinin kurucuları tarafından kuruldu. Daha sonra ise ekip kendi oyunlarını geliştirmeye başladılar. Bu oyunlarının adı da Hytale olarak dikkatleri çekti. İlk aşamalarında büyük beğeni toplamayı başaran oyun kendisini geliştirmeye devam ediyor. Minecraft’a rakip olarak geliştirilme süreci devam ediyor. Bu detaylar ile birlikte Riot Games tarafından da bir atak geldi.

Hypixel Studios’u başından beri Riot Games destekliyordu. Şimdi ise bu durumu resmi bir anlaşmaya dökmüş durumdalar. Riot Games Hypixel Stdudios’u satın alarak hamlesini güçlendirdi. Bu sayede de Minecraft’a rakip bir oyun geliştirilmesine Riot daha fazla destek verecek.

Hypixel, aldığı yatırım ile birlikte Kuzey İrlanda’da yeni bir stüdyo açacağını duyurdu. 2021’de gelmesi beklenen Hytale’ın gelişim sürecine hız kazandırmak isteyen firma, bünyesine 20 yeni geliştirici kattığını da açıkladı.

Hytale Bedava Mı Olacak?

Ekip, henüz oyunun bedava olup olmayacağı konusu üzerinde çalışıldığını belirtmiş. Topluluk için en uygun çözümü aradıklarını belirten firma, Hytale projesinin yönetiminde hala Hypixel ekibinin olduğunun da altını çizmiş. Bununla birlikte oyunun Riot hesabına ihtiyaç duyması da gündemde.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel