Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Rare’nin Yeni Oyunu – Everwild

Xbox bünyesi altında oyun geliştirmeye devam eden Rare stüdyo yeni oyunu ile karşımıza çıkıyor. Son dönemlerde yaptıkları Sea of Thieves oyunu ile adlarından bir kere daha söz ettirmeyi başarmışlardı. Şimdi ise yeni oyunları olacak olan Everwild oyununu duyurdular. X019 etkinliğinde gösterilen oyunun yayınlanan fragmanı oyuncuları heyecanlandırdı.

Oyun henüz erken geliştirilme aşamasında. Bu yüzden tam olarak ne zaman çıkacağı açıklanmadı. Aynı zamanda oyunun diğer detayları da paylaşılmadı. Ama büyülü bir evrenin bizleri beklediğini söyleyebiliriz. Bu büyülü evren ile birlikte bizleri yeni bir tecrübe bekliyor. Gösterilen fragmanda kullanılan grafik ve tasarımlar oyun hakkında beklentileri arttırmaya yetti.

Oyun hakkında açıklamalara geçmeden önce paylaşılan fragmana bir göz atalım;

Everwild Fragman

Etkinlikte konuşan stüdyo yöneticisi Craig Duncan oyun hakkında şu ifadeleri kullandı: “Everwild hala erken geliştirme sürecinde olsa da yarattığımız oyunun potansiyeli bizi heyecanlandırıyor. Everwild ekibi doğal ve büyülü bir dünyayı tecrübe edebileceğiniz yeni yollar arıyor. Yapımcı ekibimiz -ve ekibimizin başındaki Louise O’Connor- tamamen orijinal ve olduça özel bir oyun geliştirmenin peşinde. Everwild dünyanın her köşesindeki oyuncuların hafızasına kazınacak anılar yaratmaya geliyor.”

Bir tecrübe yapımı olarak çıkışını gerçekleştirecek. Online özellikleri ile ön plana çıkacak bir yapım gibi durmuyor. Hikayesi ve evreni ile birlikte oyuncuları mest eden bir yapım olacak gibi düşünüyoruz. Tabi son durumu çıkışı yada oynanış videosu ile göreceğiz.

Yapılan sunumda Everwild ile alakalı olarak söylenen ve gösterilenler bu kadar. Bir de diğer oyunları olan Sea of Thieves hakkında da açıklamalar geldi. Oyun ilk çıktığı dönemde sevilen bir yapım olmayı başarmıştı. Daha sonra ise içerik eksikliğinden dolayı terk edilen bir yapım oldu. Ama Rare tarafı oyunu desteklemeye devam edeceklerini açıkladılar. Yeni gelecek olan güncelleme ile birlikte ateşli toplar ve yeni görevler oyuna eklenecek. Oyun ilk günlerine geri dönmeyi başarabilecek mi hep birlikte göreceğiz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!