Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Rainbow Six Siege The Grand Larceny Etkinliği Başladı

Son dönemlerde popülerliği sürekli olarak artmaya devam eden Rainbow Six Siege oyununa yeni etkinli geldi. Gelen bu etkinlik ile birlikte oyunda 1920’li yıllara gidiyoruz. Gelen yeni etkinlik ile birlikte eğlenceli ve zor bir mod karşımızda olacak. 1920’li yılların İngiltere’sinde geçen modda çete savaşları karşımızda olacak. Pompalı tüfekler ile bir mücadele olacak. Rainbow Six Siege The Grand Larceny etkinliği başladı. Sizlerde etkinliği kaçırmayın deriz Farklı bir deneyim sizler ile birlikte olacak.

Rainbow Six Siege Etkinliği 1920’lere Götürecek

Mod içerisinde savunma takımının kasaları koruması, saldırı takımının ise korunan kasaları açması gerekiyor. Hazırlık süreci bulundurmayan bu oyun modunda oldukça küçük alanlarda kanlı savaşlar dönecek. Ubisoft, bu haritanın tamamen parçalanabilir duvarlara sahip olduğunu da belirtmiş.

Bu tamamen parçalanabilir duvar mekaniğinin olması büyük bir öneme sahip. Normal oyunun içerisinde her duvarı kırmak gibi bir olay yok. Duvarları güçlendirebiliyorsunuz. Bu sayede de oyunda bir avantaj sağlayabiliyorsunuz. Ama The Grand Larceny fragmanı ile farklı bir duvar mekaniği olacak. Tüm duvarların parçalanabilir olması savunma ve saldırı takımları için zorluğu da beraberinde getirecek. Artık saklanılan duvarlar o kadar da güvenilir değil.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege The Grand Larceny

Etkinlik şuan için erişime açılmış durumda. Rainbow Six Siege sahibi iseniz etkinliğe göz atabilirsiniz. 19 Mayıs tarihine kadar da etkinlik oyunun içerisinde bulunacak. Göz atmayı ve etkinliği oynamayı unutmayın. Son olarak bir tekrar yapalım oyun modunda bir hazırlanma anı olmayacak. Aksiyon direkt olarak başlayacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!