Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

PUBG Lite Sunucuları Kapanıyor

PUBG bildiğiniz gibi ana oyunu ücretli olarak satılıyordu. Ücretli olarak satılan oyun ücretinin dışında grafik olarak yüksek kalite istiyor. Özellikle PUBG gibi rekabete ve haritaya dayalı oyunlarda görüş çok önemli bir detay. Bunun için de PUBG Lite adında daha düşük grafik ayarlarına sahip ücretsiz versiyon PC için piyasaya sürüldü. Ama PUBG Lite beklenen geri dönüşü tam olarak sağlayamadı. Çünkü Krafton tarafından paylaşılan bilgiye göre PUBG Lite sunucuları kapanıyor.

Yapılan açıklamada, “Bizlerle birlikte olan çok sayıda PUBG Lite hayranından gelen destek ve oyuna gösterdikleri tutku için minnettarız. COVID-19 salgıyla geçen bu zor zamanlarda, PUBG Lite ile hayranlarımıza güvende kalmanın eğlenceli bir yolunu sunabildiğimizi umut ediyoruz. Ne yazık ki, uzun görüşmeler neticesinde zor bir karara vardık ve artık bu yolculuğun sonuna geldik. PUBG Lite hizmetinin 29 Nisan 2021 itibariyle sona ereceğini üzülerek bildirmek isteriz.” denildi.

Bu haber sonrasında 29 Nisan tarihinden sonra PUBG Lite sunucuları kapanıyor. Artık PUBG yoluna mobil ve orijinal versiyonları ile devam edecek. İlerleyen zaman içerisinde yeni bir formül ile geri dönüş yapılabilir. Zamanla göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!