Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

PUBG Konsol Versiyonuna Botlar Geliyor

PUBG Corp. tarafından açıklanan yeni bilgilere göre PUBG konsol versiyonlarına yenilikler geliyor. Bu gelecek olan yenilikler ile birlikte oyun yeni başlayanlar için daha iyi bir hale getirilecek. Uzun süreli var olan ve çok kişi tarafından tercih edilen yapımlara sonradan dahil olmak tavsiye edilmez. Bunun sebebi ise oyunu uzun süreli oynayanların oyun hakkındaki tüm detayları bilmesinden kaynaklanıyor. PUBG’de de bu tarz bir durum söz konusu. Oyuna yeni başlayanlar büyük sıkıntılar çekiyor. Bu sıkıntılar konsol tarafında da kendisini gösteriyor. Şimdi gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte PUBG konsol versiyonuna botlar geliyor.

PUBG.com’da yayınlanan yeni açıklama ile birlikte açıklamalar geldi. Artık gelecek olan 7.1 bir güncellemesi ile birlikte oyuna botlar eklenecek. Proje yöneticisi Joon H. Choi, bazı yeni oyuncuların ateş bile edemeden elendiğinin altını çizmiş. Yapımcı ekip bu sebeple yeni oyunculara tecrübe kazandırması adına bot sistemini kullanacak. 7.1 güncellemesi ile konsollara resmi olarak eklenecek.

Bu botların çalışma mekanikleri mobil versiyonda olduğu gibi olması bekleniyor. Bu sayede oyuncular oyuna daha hızlı bir adaptasyon süreci geçirecek. Bu sayede de oyunu en azından daha kısa sürede öğrenme imkanı bulunacak. PUBG konsol verisiyonuna botlar eklenecek. Bu botlar sayesinde de bir kaç oyun atıp oyunu anlama imkanınız olacak.

PUBG Konsol Bot Sistemi

Gelecek olan PUBG konsol bot sistemi ile şu şekilde çalışacak. Gelen açıklamalar ile birlikte oyuna eklenecek olan botlar akıllı bir yapıya sahip olmalarını istiyorlar. Yüksek yerlerden atlamayacak bir yapıya sahip olması planlanıyor. Aynı zamanda botların oyunun içerisinde loot yapması planlananlar arasında. Bunların haricinde botlar üzerine çalışmalar yapılacağı da açıklandı. Sadece hedef olarak vuracağınız bir bot sistemi karşınızda olmayacak.

Botlar sadece ilk düzey oyuncular için olacak. İleri düzeyde oyunlarda bot olma durumu olmayacak. Oyunu öğrendikten sora tek oynayacağınız gerçek insanlar olacak.

Bu sistemi PUBG mobil versiyonlarda kullanıyor. Sebebi ise yukarıda anlattıklarımızdan kaynaklanıyor. Oyuna ısınma süreciniz botlar sayesinde daha hızlı oluyor. Bu sayede de daha hızlı bir yol alma imkanınız oluyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel