Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Prince of Persia: The Sands of Time Remake Ubisoft Montreal’e Emanet Edildi

Prince of Persia: The Sands of Time Remake ilk duyurulduğu zaman hayranlar için büyük heyecan yarattı. Oyun Ubisoft Pune ve Ubisoft Mumbai tarafından geliştiriliyordu. Ortaya çıkan ilk materyaller ve videolar büyük hayal kırıklığı yarattı. Gelen olumsuz eleştirilerden sonra ise Ubisoft değişikliğe gitme kararı aldı. Oyunun çıkış tarihi belirsiz süreliğine ertelendi. Şimdi bu süre daha da uzayacak diyebiliriz. Çünkü Prince of Persia: The Sands of Time Remake Ubisoft Montreal’e emanet edildi.

Prince of Persia Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşım ile oyunun artık Ubisoft Montreal’e emanet edildiğini öğrendik. Ubisoft Pure ve Ubisoft Mumbai tarafından yapılan tüm çalışmalar Ubisoft Montreal’e devredildi. Montreal ekibi oyunu en iyi hale getirmek için çalışmalarına devam edeceği ifade edildi. Paylaşımda oyun severlere gösterdikleri sabırdan dolayı teşekkür edip, gelişmeler ile ilgili olarak paylaşım yapacaklarını da belirttiler.

Artık Prince of Persia: The Sands of Time Ubisoft Montreal tarafından geliştirilecek. Oyun daha tecrübeli bir ekip tarafından geliştirilecek tabi süreçte doğal olarak daha da uzayacaktır. Yakın bir zaman içerisinde oyunu göremeyeceğiz. Yeni gelişmeler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel