Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Prince of Persia 6 Oyunu Gelebilir

Prince of Persia oyunuyla ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı. Bu gelen yeni bilgiler ise oyunun devam oyunuyla alakalı değil. 10 yıl gibi bir süredir seriye yeni bir oyun katılmıyor. Yeni bir oyunun gelmesi de büyük bir merak ile bekleniyor. Bunun ile de birlikte Ubisoft tarafından Prince of Persia için atılan her hamle yakından takip ediliyor. Şimdi ise umutları çok fazla arttırmadan Ubisoft’un Prince of Persia 6 hamlesine bakalım.

Ubisoft geçtiğimiz günler içerisinde bir alan adı satın aldı. Şirketlerin her zaman attıkları adımlardan birisi oluyor. Ama alan adının adı burada kritik olan. Prince of Persia 6 adında bir alan adı alınmış durumda. Akıllara ise bu alan adından sonra acaba Prince of Persia geliştiriliyor mu sorusu gelmeye başladı.

Prince of Persia Gelir Mi?

İşin bir noktasından sonra karşımıza yeni bir Prince of Persia oyunu elbet gelecek. Bunun ana nedenlerinden birisi de oyun için beklentinin olmasından kaynaklanıyor. Uzun yıllardır seriye yeni bir oyunun gelmesi bekleniyor. Bu yüzden de Ubisoft tarafının buna kayıtsız kalmak gibi bir lüksü olmayacaktır. Peki bu alan adının alınması ile oyun gelir mi? Oyun için sadece alan adı alındı geliştiriliyor demek doğru olmaz. O yüzden de yapılacak olan en doğru hamle Ubisoft tarafından gelecek olan duyuru. Bir de yeni geliştirilen oyunlara ‘6’ gibi net rakamlar koyulmaz genellikle. Daha çok bir ek adı bulunur. Direkt olarak Prince of Persia 6 olarak kullanılması düşündürüyor insanları.

İlerleyen dönem içerisinde dediğimiz gibi Prince of Persia oyunu elbet gelecektir. Ubisoft tarafından da konu ile ilgili olarak açıklamalar ilerleyen dönemlerde yapılacaktır. Bir gelen sızıntı haberlerden birisi de oyunun bir dijital etkinlik sırasında duyurulması bekleniyor. Hamlelerini yakında göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!