Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Please Fix the Road İlk Günden Torrent’te Yerini Alacak

Evet başlığı yanlış okumadınız. Please Fix the Road oyunu ilk günden korsan olarakta sunulacak. Oyunun geliştiricisi Ariel Jurkowski oyunu Steam, GoG ve Itch.io üzerinden satışa sunacak. Aynı anda da oyunu Torrent üzerinden resmi korsan olarak sunacak. Please Fix the Road’ın çıkış platformları arasında Torrent’te olacak.

Peki Ariel Jurkowski neden böyle bir yol izliyor. Aslında bunun temel nedeni oyunun çıkış yaptıktan kısa bir süre sonra korsana düşecek olaması. Jurkowski ise bunun olacağının farkında, korsana düşeceğine kendisi tarafından korsana sunulacak. Bu sayede de kendisi bir PR çalışması gerçekleştirmiş olacak. Torrent üzerinden oyunu indirenler için de aynı oyun deneyimi olacak ama korsan alanlar için ekstralar da olacak. Ayarlar menüsünde oyunu satın alma butonu, Torrent sürüme özel korsan suratı, özel şarkı ve menüsü gibi detaylar olacak.

Ariel Jurkowski bu planı için de şunları söyledi: “Oyun nasılsa korsana düşecekti ve bunun için kimseyi suçlamam, yapacak bir şey. Umarım ki en azından bazı kişiler jestimden hoşlanır ve belki de bundan PR puanı kazanırım” dedi.

Oyunu yakından takip etmek isteyenler için de Steam linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!