Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

PlayStation Konsollarına Çıkacak Son Call of Duty Oyunu Warzone 2 Olabilir

Activision Blizzard’ın Microsoft tarafından satın alınmasından sonra oyun dünyası tam anlamı ile karıştı. Satın alım sonrasında özellikle Call of Duty’nin geleceği merak edilmeye başlandı. PlayStation ve Call of Duty uzun zamandır özel anlaşma içerisinde. PlayStation ve Call of Duty bütünleşmiş şekildeydi. Xbox tarafından Activision’ın satın alınması Call of Duty’nin geleceğini merak ettirmeye başlandı.

Bloomberg tarafından gelecek üç Call of Duty oyununun PlayStation’a da geleceği söylenmişti. Hatta Sony’nin de bu yönde bir ilerleme istediği biliniyordu. Sıradaki üç Call of Duty oyunu PlayStation’a gelecek ama diğer oyunlar için belirsizlik söz konusu.

Peki PlayStation’a gelmesi beklenen son Call of Duty oyunu ne olacak. Warzonu 2 PlayStation’a gelecek son CoD oyunu olabilir. Warzone 2 bağımsız olarak çıkışını gerçekleştirecek.

Warzone 2 nasıl olacak peki? Bildiğiniz gibi Warzone ücretsiz bir battle royale oyunu ama Warzone 2 tamamen farklı olacak. Warzone tarzında bir oyun olmayacak. Warzone 2 Xbox Series X/S, PlayStation 5 ve PC için geliştirilecek. Tam bir yeni nesil CoD oyunu olacak diyebiliriz. Eğer gelen bu bilgiler doğruysa Warzone 2 tamamen farklı bir oyun hemde PlayStation’a çıkacak son CoD oyunu olabilir.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!