Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

PlayStation 5’in Lansman Oyunu Astro’s Playroom Detayları Açıklandı

ASOBI Team ve Japan Studio tarafından PlayStation 5 için özel olarak oyun geliştiriliyor. PlayStation 5 sahiplerinin hepsi oyuna ücretsiz olarak sahip olacaklar. Peki bu oyunda oyuncuları ne gibi detaylar bekliyor olacak bakacağız. Team Asobi‘nin kreatif direktörü ve yapımcısı Nicolas Doucet çeşitli açıklamalarda bulundu. Astro’s Playroom detayları yapımcı tarafından açıklandı.

Astro’s Playroom Detayları

Oynanış Süresi

Ücretsiz olarak tüm PlayStation 5‘lere yüklü olarak oyun gelecek. Oyun toplam 4-5 saatlik bir oynanış süresi sunacak. Oyunun içerisinde bir çok farklı bölge bulunacak. Koleksiyon parçacıkları da oyunun içerisinde bulunacak. Oynanış süresi hesaplamasının ise koleksiyon parçaları dahil mi yoksa sadece ana görev sistemi için mi geçerli bilinmiyor.

Çevrimiçi Sıralama

4-5 saatlik bir oynanışta yeni haritalar ile birlikte çıkışını yapacak. Oyunda online bir sıralama sistemi karşımızda olacak. Bu sistem sayesinde diğer oyuncular ile zaman yarışına tutuşabileceksiniz.

Oyun 12 Kasım tarihinde ilk lansman ile birlikte oyun çıkışını yapacak. Global olarak ise 19 Kasım’da tüm PlayStation 5 sahipleri oyunu oynama şansına sahip olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!