Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

PlayStation 5’i Her Aile Bir Kere Alabilir

PlayStation 5 hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. Bu haberler ile birlikte söylentiler de artmaya başladı. Gelen yeni bir söylenti ile birlikte PlayStation 5’i her aile bir kere alabilecek. Reddit Kgarvey isimli kullanıcı tarafından bu detay keşfedildi. Yaptığı kaynak kodu araştırması ile birlikte yeni bir bilgiye ulaştı. PlayStation Direct web sitesinde PlayStation 5’i her aile bir kere alabilir ibaresi bulunuyor. Detaylar daha sonra IGN tarafından doğrulanmış durumda.

PlayStation 5 bu sene çıkışını gerçekleştirecek. Bir çok insan Sony’nin yeni nesil konsolunu almak için sırada bekliyor. Özellikle Amazon gibi büyük satış sitelerinde en çok aranan ve listelenen teknoloji ürünlerinden birisi oldu. Oyuncular tarafından merakla konsolun çıkması bekleniyor. Sony’de bu ihtiyacı tam olarak karşılamak için üretimleri arttırma kararı aldı. Pandemi nedeniyle PlayStation 5’e olan talep her seferinden daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bu talebi karşılamak için PlayStation 5’i her aile bir kere alabilir kotası PlayStation Direct’te bulunuyor.

Sony’nin aldığı tek önlem ise bununla sınırlı değil. Sony konsollarını hem kendi bünyesinden hemde perakendeciler aracılığı ile satıyor. PlayStation Direct web sitesi üzerinden konsollarının satışını gerçekleştiriyor. Bu satışlar için ise bir kota koymuş durumda. Her aile için bir PlayStation 5 kotası bulunuyor. Sony bu hamlesi ile birlikte PlayStation 5’i daha fazla insana ulaştırmayı planlıyor.

Durum PlayStation 5’e özel değil. PlayStation 4 çıktığı zamanda aynı kota konulmuştu. PlayStation 5’te de bu tarz bir önlem alması son derece normal duruyor. Tek sorun ise PlayStation Direct web üzerinden konsol almak isteyenlerin tercih yapmaları gerekiyor. Çünkü PlayStation 5’in iki farklı versiyonu bulunuyor. O yüzden de ikisi arasında birisini satın almanız lazım. Tabi bu durumun sadece PlayStation Direct web için geçerli olduğunu da belirtelim.

PlayStation 4’te de Bu Sistem Kullanıldı

Sitede eğer iki tane PlayStation 5 almaya çalışırsanız size bir uyarı mesajı geliyor. Sistem olarak bir siparişiniz iptal ediliyor aslında. PlayStation Direct web üzerinden ya normal versiyonu yada dijital versiyonundan birisini sipariş verebileceksiniz.

PlayStation 5 çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Konsolun ne zaman ön siparişe açılacağını bilmiyoruz. Aynı zamanda fiyatı hakkında da detaylar açıklanmadı. Sony bu iş için bildirim sistemini devreye soktu. Eğer PlayStation 5 ön siparişe açılırsa sizlere mail olarak bu bildirilecek. Amazon gibi firmalara üye olabilirsiniz. Size ön sipariş için mail atacaklardır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel