Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

PlayStation 5, Yeni Etkinlik Tarihi Açıklandı

PlayStation 5 hakkında beklenen etkinlik bir türlü gerçekleşmedi. Yeni nesil konsol hakkında detaylar beklenen şekilde açıklanmadı. 4 Haziran tarihinde Sony, PlayStation 5 hakkında detayları paylaşacağı bir etkinlik düzenleyecekti. Daha sonra ise bu etkinlik iptal edildi. Yeni bir tarih daha açıklandı. Yeni tarih ile birlikte konsol hakkında istediğimiz bilgiler sonunda gelecek. PlayStation 5 yeni etkinlik tarihi açıklandı. 11 Haziran tarihinde ise etkinlik düzenlenecek. Bu yeni etkinlikle 4 Haziran’da yapılacak olan açıklamalar 11 Haziran’da açıklanacak.

PlayStation 5 Yeni Etkinlik Nasıl Olacak

Yapılacak olan yayında PlayStation 5 için çıkacak olan oyunların gösterimleri gerçekleşecek. Yayın, 1080p ve saniyede 30 kare hızında yayınlanacaktır. Bu dikkat çekicidir, çünkü PS5’in sunduklarını tam olarak sergilemek için 60 FPS’lik 4K ve kare hızları gerekli olabilir, ancak Sony bir PlayStation Blog yayınında, “Bu, ekibimizin birçok ekibinin ve geliştiriciler evden çalışıyor. Perşembe günü göreceğiniz oyunlar, beklediğiniz gibi 4K TV ile PS5’te oynadığınızda daha da iyi görünecek. ” şeklinde de açıklama geldi.

Yapılacak olan etkinlik sırasında oynanış videoları ve yeni oyunlar gösterilecek. Ama diğer detaylar gösterilecek mi bilmiyoruz. Henüz bu konu hakkında açıklamalar gelmedi. Çıkış tarihi, fiyatı ve fiziksel özellikleri hakkında detaylar gelecek mi bilmiyoruz. Ancak 11 Haziran tarihinde yapılacak olan etkinlik sırasında göreceğiz. Etkinliği büyük bir merakla bekliyoruz.

Etkinlik Perşembe günü saat 23.00’da başlayacak. Türkiye’den bizler etkinliği takip etmeye ve en hızlı şekilde detayları sizlere aktarmaya çalışacağız. Bizi takipte kalın sosyal medya hesaplarımızdan ve site üzerinden haberleri aktarmaya çalışacağız. (Twitter’ı özellikle takip etmenizi tavsiye ederiz.)

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel