Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

PlayStation 5 Stokları Yıl Sonuna Kadar Yenilenecek

PlayStation 5 çıkışı ile birlikte dünya genelinde çok talep gördü. Bu talebin sonucunda da stokları dünya genelinde tükenmeye yaklaştı. Bu durumun ortaya çıkması ile birlikte PlayStation 5 satın almak isteyenler sayısı da artmaya da başladı ve kara borsanın oluşmasına olanak sağladı. 500 dolardan alınan PlayStation 5’ler fahiş fiyatlara satılmaya başladı. Sony’den yeni bir açıklama geldi. Yıl sonuna kalmadan PlayStation 5 stokları yenilenecek. PlayStation 5 satışları Sony’nin tahmininden de iyi gidiyor gibi duruyor.

Dünya üzerinde 19 Kasım tarihinde resmi çıkışını gerçekleştirdi. Bir kaç gün içerisinde PlayStation 5 stokları neredeyse tükendi. PlayStation 5 en hızlı satan konsol olma özelliğini kazandı. PlayStation Twitter üzerinden konuyla alakalı olarak teşekkür mesajı yayınladı. Mesajın içerisinde merak edilen stoklarla ilgili açıklamada yaptı. Yıl sonuna kadar stokların yenileneceğini açıkladı.

PlayStation 4 ilk gününde 1 milyondan fazla adet satış elde etmişti. PlayStation 5 daha iyi bir çıkış performansı sergiledi. Tahmini rakamlar gelse de Sony tarafından resmi bir açıklama gelmedi. Ama Xbox Series satışlarını geride bıraktığını söyleyebiliriz.

PlayStation 5’in Türkiye’de de çok talep gördüğünü ve stokların hızlıca eridiğini belirtmemiz gerekiyor. Dünya genelinde de aynı durum söz konusu. Kara borsadan satmak isteyenlere karşı ise yeni stokları beklemenizi öneririz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

1 Yorum

  1. Tahmini ne zaman yenilenir peki? 1 haftaya yenilenebilir mi mesela?

    0
    0
    Cevap vermek

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
trendbet - kalebet giriş -
betkanyongiris.club
-

casinovale yeni giriş

-
kingbetting giriş
- perabet -

slotbar

-
bahsegel