Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

PlayStation 5 Ön Sipariş Tarihi Ne Zaman Açıklanacak?

PlayStation 5 duyurusu Haziran ayı içerisinde gerçekleşti. Yapılan etkinlik sırasında oyunlar ile birlikte PlayStation 5’te ilk defa gösterildi. Etkinlik sırasında 2 farklı versiyonu ve konsolun aksesuarları gösterildi. Oyunlar ile birlikte konsolu görmüş olduk. PlayStaiton 5 hakkında bazı detayları paylaşıldı. Merak edilen konsolun çıkış tarihi ise henüz açıklanmadı. PlayStation 5 ön sipariş tarihi de merak edilen detaylardan birisi oldu. Bunun için de toptancılar tarafından yeni bir hamle geldi. Yeni bir hizmet kullanıma sunuldu.

PlayStation 5’in çıkış tarihini ve fiyatının ne olduğunu bilmiyoruz. Konsol hakkında bildiklerimiz şu şekilde. PlayStation 5 iki farklı versiyon ile birlikte çıkışını gerçekleştirecek. Birisi PlayStation 5 diğeri ise PlayStation 5 Digital Versiyonu çıkışını yapacak olan versiyonlar bunlar. Bunun yanında PlayStation 5’in PlayStation 4 ile geri uyumlu olduğu açıklandı. Aynı zamanda konsolun diğer aksesuarlarının da tanıtımı gerçekleşti. Bu detaylar haricinde konsol hakkında bilgileri bilmiyoruz.

PlayStation 5 ön sipariş tarihi için toptancılar yeni bir sisteme geçiş yaptılar. Şuan için PlayStation 5 Amazon gibi yerlerde en çok beklenen ürünlerden birisi. Onun için de firmalar ve Sony yeni bir hizmeti öne aldı. Eğer mevcut sistemlere kayıt olursanız PlayStation 5 ön siparişe açıldığı zaman haberdar olabileceksiniz. Bizde sizlere bunun haberini en kısa zamanda vereceğiz. Türkiye için de aynı durum geçerli mi henüz bilmiyoruz. Ama yurt dışında bir çok firma bu özelliği açmış durumda. Sizlerde sisteme kayıt olabilirsiniz. Bu sistem sayesinde konsolun fiyatını ve net çıkış tarihini öğrenme şansınız olacaktır.

PlayStation 5’in fiyatı ve çıkış tarihi büyük merakla bekleniyor. Bakalım nasıl bir fiyatlandırma ile karşımızda olacaklar. Çok fazla konu hakkında teori dönmeye devam ediyor. Çıkış tarihi olarakta konsol 2020’nin sonlarına doğru karşımızda olacak.

Merak Edenler İçin PlayStation 5’in Açıklanan Özellikleri

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel