Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Peaky Blinders: Mastermind Oyunu Yaza Geliyor

BBC tarafından yayınlanan ve çok sevilen dizi Peaky Blinders’ın oyunu sonunda duyuruldu. Geçtiğimiz senen Peaky Blinders’ın oyununun duyurusu gerçekleşmişti. Şimdi ise oyunun detayları paylaşıldı. Bunlar işe birlikte seriye gelecek olan tek oyun Peaky Blinders: Mastermind ile sınırlı olmayacak. İlerleyen dönemlerde de yeni bir Peaky Blinders oyunu daha gelecek. Tabi bizim değineceğimiz oyun ise başlıktan da gördüğünüz gibi Mastermind ile ilgili olacak. Bir fragman ve bir oynanış videosuna göz atacağız. Digital ve FuturLab tarafından oyun geliştiriliyor.

Peaky Blinders Mastermind Fragman

Mastermind Oynanış Videosu:

Oyun taktiksel strateji türünde çıkışını gerçekleştirecek. İzometrik bir bakış açısı ile oyunu oynayacağız. Diziden gördüğümüz karakterleri oyunun içerisinde göreceğiz. Sadece karakterler ile sınırlı değil aynı zamanda dizide ki tarzlarını da burada görebiliyoruz. Tommy tehdit ediyor, Arthur sağlam pataklıyor, cam, çerçeve indiriyor, Polly de işini rüşvetle hallediyor. Gibi özellikler bulunuyor.

Zamanı geri alarak hamlelerinizi yeniden belirleyebiliyor, böylece kusursuz planı oluşturmaya çalışıyorsunuz. Bu da oyunun önemli mekaniklerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu sayede de oyun da yapacağımız her hamle bir önem kaydediyor.

Mastermind Çıkış Tarihi

Peaky Blinders Mastermind oyunu yaz aylarına doğru çıkışını gerçekleştirecek. Oyun PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunu dizisi kadar kaliteli olması dileğiyle.

Seriye gelecek olan diğer oyun ile ilgili olarak ise henüz detay paylaşılmadı. İlerleyen dönem içerisinde gelecek bilinmeyen Peaky Blinders oyunu ile ilgili detaylar da gelecektir. Onun tarzının nasıl olacağı ve diğer detayları nasıl olaca göreceğiz. Diğer gelecek Peaky Blinders oyununu ise Maze Studio geliştirecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel