Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Pandemi Döneminde Spider-Man: No Way Home Senaryosu Sürekli Değişti

Marvel Sinematik Evreni artık iç içe geçmiş durumda. Çıkan her film bir sonraki yapımı etkliyor. Yakın zamanda ise Spider-Man No Way Home çıkışını gerçekleştirecek. Ama pandemi yüzünden senaryoda büyük değişimler yaşandığını söyleyelim. Gelelim neden bu tarz değişikliklerin yaşandığına.

Spider-Man No Way Home filminde kritik rollerden birisi Doctor Strange’in kendisi olacak. Bu yüzden de ilk planlanan Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminden sonra Spider-Man No Way Home’un çıkmasıydı. Pandemi dolayısıyla senaryo en baştan yazıldı.

Tom Holland ortalıkta çok fazla senaryo taslağının dolaştığını ve daha çekimler başlamadan önce ço sayıda sahnenin yeniden yazıldığını söyledi. Multiverse of Madness’ın ertelenmesi senaryonun yeniden yazılmasına neden oldu. Holland “Yönetmene üçüncü kısımda neler olduğunu sorabilirsiniz. Ben de halen bu süreci anlamaya çalışıyorum.” diyor.

Yayınlanan fragman ile birlikte karşımızda gerçekten farklı bir yapım olacak. Bakalım Spider-Man’ın Marvel Sinematik Evreni’ni nasıl etkileyecek hep birlikte göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!