Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Oyunlara Ödüllendirici Reklam Uygulaması Geliyor, Çalışmalar Başladı

Oyun dünyası büyümeye devam ediyor. PC, konsol ve mobil tarafta büyük bir sektör karşımızda bulunuyor. Oyun dünyasının büyümesi ile birlikte de maliyetlerde artmaya devam etti. Tüm bunlar ile birlikte de şirketler yeni para kazanma yolları için çalışmalarına devam ediyor. Şirketler sürekli olarak para kazanmak için çalışmalarını sürdürüyor. Servis oyunları bunun ilk adımlarından birisiydi. Yeni bir para kazanma yolu daha gelecek. Mobil oyunlarda olduğu gibi reklam izleyerek ödül kazanma projesi başladı. Simulmedia isimli firma “playerWON” isimli bir oyun ve reklam anlayılı üzerine çalışıyor.

Simulmedia Hi-Rez ile ilk anlaşmasını gerçeleştirdi. Hatta ücretsiz Smite oyunu üzerinden testlerde başladı. Eğer yeteri kadar geri dönüş sağlanırsa ilerleyen süreçte daha fazla firmadan bu hamleyi görebiliriz. EA’in de imza atan ikinci firma olduğunu söyleyelim.

Sistemin nasıl çalışacağına geçelim. Dediğimiz gibi mobil oyunlarda olan sistem karşımızda olacak. Reklamı izle ve oyun içerisinde çeşitli ödüller kazan mantığında olacak. Reklam dünyası ve oyun firmaları için kazanç kapısı anlamına gelecek.

Şuan için sisteme çok sıcak bakılmıyor. En azından ilk aşamada ama ilerleyen süreçte neler olacak göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel