Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Outriders Demosu 2 Milyondan Fazla Oyuncuya Ulaştı

People Can Fly tarafından geliştirilen Outriders oyununun beklentileri artmaya devam ediyor. Square Enix tarafından dağıtılacak olan oyunun çıkışı ertelendi. Ertelenme sonrasında Square Enix ve People Can Fly ekibi bir demo yayınladı. Outriders demosu kısa sürede 2 milyondan fazla oyuncuya ulaşmayı başardı. Bu başarıyı sürdürmeye devam etmek için demoya güncelleme gelecek.

Normal şartlarda demo oyuncuları oyalamak ve oyunu göstermek için yayınlanırdı. Daha sonra ise genellikle demolar unutulur ve oyuna odaklanılırdı. Bu sefer ise tam tersi bir durum karşımızda. Outriders demosu 2 milyondan fazla oyuncuya ulaştıktan sonra demoya güncelleme getiriyor. Aslında demoyu geliştirici ekip artık “beta” sürümü olarak görmeye başladı. Bu yüzden de demoya güncelleme gelecek.

Demoya gelecek güncellemeler ise şu şekilde oldu. Demoda bulunan pek çok sorun ilk olarak çözülecek daha sonra matchmaking süreleri kısaltılacak. Bunların yanında bir de motion blur açma, kapama seçeneği geliyor.

Bunların yanında Captain sınıfının can verme yeteneği nerf alacak. Aynı sınıfın From the Ashes ve Phoenix Aura yeteneklerinin bekleme sürelerinde de yükseliş olacak.

1 Nisan’da erken erişime girene kadar sizlerde oyunu Steam’da deneyimleyin. Buradan oyunun Steam sayfasına göz atabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!