Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Outer Wilds Epic Games Store Özel Olacak

Uzun bir zamandır geliştirilen ve destekçiler ile oluşturulan bir fon ile birlikte gelişimine devam eden yapım Outer Wilds Epic Games Store özel olacak. Epic Games Store ve Xbox platformları için ilk çıkışını gerçekleştirmeyi planlayan yapım ilerleyen dönemler de talep üzerine diğer platformlara da geleceğini açıkladı.

Dediğimiz gibi yapım süreci bir süredir devam ediyor. Epic Games Store ile özel anlaşma yaparak mali sürecine de destek sağlamış oluyor. Xbox ve Epic Games Store ile özel anlaşma yapması aslında oyuna mali açıdan destek sağlamak için yapılmış bir anlaşma.

Oyunun daha önce çıkış tarihi açıklanmıştı ve bazı sebeplerden dolayı ise oyunun çıkışı ertelenmişti. Şimdi ise Outer Wilds Epic Games Store ve Xbox özel olarak çıkacak. Ne kadar bir süre için özel olacağı açıklanmadı. Kısa süreli bir özel anlaşma olduğunu düşünüyoruz. Çünkü oyunun özel olarak açıklamasından sonra gelen talebe göre diğer platformlar için çıkış yapacağı açıklanmıştı. Bu da çok uzun süreli bir anlaşma olmadığını gösteriyor.

Özel Oyun Olarak Çıkmasına Destekçiler Ne Diyor?

Özel oyun olarak çıkacağı açıklandıktan sonra yapıma destek verenler de karşı tepki oluştu. Aslında bu durumdan çok memnun oldukları söylenemez. Aynı zamanda bazı destekçiler desteklerini geri çektiler. İade talebi açmaya başladılar. Bu tarz durumlar aslında geliştirici açısından da çok sıkıntılı bir süreç doğuruyor.

Oyunun özel olarak çıkacağı anlaşmalar artık yapıldı. Oyunun diğer platformlara çıkışını beklememiz gerekecek. Aynı zamanda oyunun güzel çıkmasını da umuyoruz. Beklentileri karşılayacak bir yapım olarak karşımıza çıkmasını ümit ediyoruz. Bakalım nasıl bir oyun çıkacak ve nasıl bir

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel