Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Orta Çağ Temalı Chivalry 2, 2021 Yılına Ertelendi

Bir erteleme haberi daha geldi. Chivalry 2 oyununun 2021 yılına ertelendi. Oyun 2021 yılında PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve PC için oyun çıkışını yapacak. PC tarafında ise oyun Epic Games Store özel olarak çıkışını gerçekleştirecek.

Torn Banner Studios tarafından duyurulan bu gecikme, “Chivalry 2’nin olabilecek en büyük oyun olması ve orijinal Chivalry: Medieval Warfare’in” gerçek devamı “vizyonumuzu gerçekleştirmesi için gerekli.” şeklinde açıklamada bulundular.

Geliştirici, COVID-19’u güncellenmiş zaman çizelgesi için büyük bir faktör olarak belirtiyor, ancak ekstra süre onlara:

“Yaşam kalitesi iyileştirmelerinin birkaçını dahil etmelerine ve ayrıca başlangıçta lansman sonrası içeriği sürümde dahil etmelerine” izin verecek.

Chivalry 2 kısa süre önce Alfa aşamasının altıncı turunu tamamladı ve Torn Banner Studios, hayranlarına bu gecikmenin önceden planlanan Yaz betasını etkilemeyeceğine dair güvence veriyor. Henüz kesin bir tarih verilmemiştir. Chivalry 2 2021 yılına ertelendi ama ne net bir tarih açıklanmadı.

Chivalry 2 Ertelendi

Chivalry 2, E3 2019’da duyurulmuştu. Oyuncuları en sevdikleri ortaçağ filmi savaş sahnelerine getirmeyi planlıyorlar. 64 oyuncuya kadar birinci şahıs yakın dövüşleri içerir ve oyuncuların Game of Thrones’un Battle of the Bastards gibi savaşları tekrar oynamalarına izin verilecek.

Oyun geliştirilme aşamasında. Ertelenme sebebi istenilen oyunu sunmak olacak. COVID-19 pandemi de bu kararın sebeplerinden birisi oldu. Yukarıda da detaylı açıklama geliştirici ekip tarafından açıklandı.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!