Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Orijinal Angry Birds Oyunları Mobil Platformlara Geri Dönüyor

Mobil cihazların sektörel olarak geniş olması ve oyun sektörüne direkt olarak müdahele etmesi gelişmeye devam ediyor. Mobil oyunların artması ve insanların mobil oyunlardan beklentilerin değişmesi oyunları etkiledi. Klasik mobil oyunların çağıda böylece kapanmış oldu aslında. Bu kapanan çağra satıştan kaldırılan oyunlar arasında Angry Birds oyunları da bulunuyor. Ama geliştirici Rovio Angry Birds’ün kaldırılan oyunlarını mevcut telefonlara uyumlu olarak geri getirmeyi planlıyor.

Angry Birds Klasik ve Angry Birds Season gibi yapımlar yeniden App Store ve Google Play Store’da satışa çıkarılacak. Ama direkt olarak eski sürümleri yayınlanmayacak. Yenilenmiş şekilde ve güncel mobil cihazlara uygun olarak çıkışını gerçekleştirecek.

Rovio site üzerinden oyunları bekleyen hayranları için şunları açıkladı.

“Yine de söylemek istediğimiz şu: Sizi duyuyoruz. Eski hayranların favorilerinden bazılarını (Angry Birds Classic, Angry Birds Seasons vb.) geri almak için büyük bir haykırış var. Ayrıca şunu söylemek istiyoruz: Üzerinde çalışıyoruz! Bu klasik deneyimleri size geri getirmenin bir yolunu bulacağız. Biraz zaman alabilir. Bizi takip etmeye devam edin, güncellemeleri yayınlayacağız!” diyorlar.

Angry Birds serisi 2019 yılında alınan karar ile mobil cihazlardan kaldırıldı. Çünkü gelişen mobil oyun sektörüne ayak uydurmada sorunlar yaşıyordu. Ama Rovio oyunları yeniden çıkarmak için çalışmalarına devam ediyor. Güncele uygun olarak mobil cihazlara oyun gelecek. Merakla bekliyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!