Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Observer System Redux Yeni Nesil Konsollara Gelecek

Yeni nesil konsollar dönemi bu senenin sonunda başlayacak. Döneme yaklaştıkça yeni nesil konsollar için çıkacak olan oyunların duyuruları da açıklanmaya başladı. PlayStation 5 için duyurulan ilk oyun Godfall olmuştu. Sıfırdan bir oyun olarak yaratılan yapım yeni nesil konsolların tüm gücünü kullanacaktı. Şimdi ise yeni nesil konsollara çıkacak olan ilk Remastered oyun Observer System Redux açıklandı. Bloober Team tarafından açıklanması ile birlikte oyun PlayStation 5 ve Xbox Series X için gelecek yapımlar arasına eklendi. Twitter üzerinden de açıklama geldi.

Hazırlanan tanıtım videosu haricinde elimizde çok bilgi bulunmuyor. İlerleyen günlerde detayların açıklanacağı paylaşıldı. Gelecek olan oyunun nasıl bir yapıda çıkacağı merak ediliyor.

Observer System Redux oyunu Bloober Team’in tanınmasında en faydalı oyunlarından birisi oldu. Oyuncular tarafından son derece sevilen yapım aynı zamanda firmanın en iyi yapımı olarak karşımıza çıktı. Şimdi ise bu sevilen oyunlarını yeni nesil konsollara taşıyacaklar. Oyun yeni nesil konsollar için duyurulan ilk Remastered yapımı olma özelliğini taşıyor.

Xbox Series X ve PlayStation 5 için çıkışını yapacak olan oyunun sadece grafiksel bir gelişim gösterip mi piyasaya sürecekler. Yoksa daha farklı bir planları mı var henüz bilmiyoruz. Açıklanan detaylar ile birlikte öğreneceğiz. Nasıl bir Remastered karşımızda olacak ilerleyen sürede öğreneceğiz.

Oyun hakkında daha detaylı bilgi öğrenmek için bizleri takip etmeyi unutmayınız.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!