Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Observer: System Redux Hakkında Yeni Bilgiler Paylaşıldı

Observer: System Redux oyunu yeni nesil konsollar için çıkacak olan ilk Remastered oyunlardan birisi olacak. Duyurusu geçtiğimiz günler içerisinde paylaşılmıştı. Şimdi ise gelecek olan oyun ile ilgili olarak yeni detaylar paylaşıldı. Bu detaylar ile birlikte Observer: System Redux oyunu sadece grafiksel olarak gelişmiş bir oyun olmak ile kalmayacak. Daha fazlasını oyunculara sunacak. Sadece yeni nesil konsolların grafiksel gücünden yararlanan bir oyun olarak çıkışını gerçekleştirmeyecek. Observer: System Redux hakkında gelen yeni bilgilere bir göz atalım isterseniz.

Oyun Bloober Team tarafından geliştiriliyor. Oyunun oynanışında da önemli yenilikler yaptıklarını belirtiyor. Orijinal oyunda gizlilik gerektiren bazı bölümler vardı. Bir ihtimal bunlarla ilgili değişikliğe gidiliyor olabilir.

Oyunun bizler ilk etapta sadece grafiksel olarak geliştirilmiş şekilde çıkacağını düşünmüştük. Ama işler sadece bunun ile sınırlı kalmayacak. Aynı zamanda hikaye olarak da değişiklikler karşımızda olacak. Hikaye olarak oyuna yenilikler eklenecek. Bazı mekaniklerde de bu doğrultuda değişimler olacak. Bu değişim büyük değişimler değil. Hikayesel değişikliklerden bahsediyoruz. Gizlilik ile gidilecek olan yerlerde aksiyona dalmak gibi değişimler karşımızda olacak.

Ama asıl önemli nokta hikaye olarak gelecek yeniliklerde saklı olacak.

Observer: System Redux Hakkında

Oyun hakkında bazı bilgilerde yayınlanan fragman ile birlikte de paylaşılmış durumda. Fragmana bir göz atın deriz.

Observer: System Redux oyunu çıktığı dönemde son derece beğenilen bir yapım olmayı başarmıştı. Özellikle de cyberpunk bir evren ile karşımıza çıkması oyuna olan ilgiyi arttırmıştı. 2017 yılında sağlanan başarı yeni nesil ile de devam edecek mi?

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!