Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Noclip’ten The Outer Worlds Belgeseli Geliyor

Noclip tarafından yeni bir belgesel geliştiriliyor. Noclip oyun dünyası ile ilgili yaptığı belgeseller ile tanınıyor. Ortaya çıkardığı bu belgeseller ile birlikte büyük beğeniler toplamaya devam ediyor. Bu sefer Noclip’in bu sefer konuğu olan belgesel ise Obsidian tarafından geliştirilen The Outer Worlds oldu. Noclip karşımıza The Outer Worlds belgeseli ile çıkıyor.

The Outer Worlds Belgeseli

Belgesel 5 farklı bölüm şeklinde yayınlanacak. Bu sayede oyunun gelişim sürecinden çıkış anına kadar nasıl bir süreç yaşadığını görmüş olacağız. Oyunların nasıl geliştirildikleri ile ilgili olarak fikir sahibi oluyoruz.

Belgeselin ilk bölümü “Konseptten Yaratıma” ismini taşıyor ve The Outer Worlds fikrinin ortaya çıkışını, prototip çalışmaları, oyunun ilkel halini, hangi fikirlerden beslendiğini vs anlatıyor. Videoya oyunun yönetmenleri Tim Cain ve Leonard Boyarsky’nin de son derece değerli yorumları eşlik ediyor. Bu sayede karşımıza çıkarılmış olan yapım son derece iyi işlenmiş ve güzel çekilmiş bir belgesel olarak çıkıyor. İzlemenizi tavsiye ederiz.

Her ne kadar Cain ve Boyarsky’nin ismi Obsidian’la birlikte anılıyor olsa da, ikilinin daha önce Troika Games’i kuran üç isim arasında olduğunu ve Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura, The Temple of Elemental Evil ve Vampire: The Masquerade – Bloodlines gibi işlere imza attıklarını da belirtmek lazım. Belgeselde de bu konuya değinilmiş zaten.

Noclip tarafından bu tarz belgeseller gelmeye devam edecek. İlerleyen süre içerisinde bakalım hangi belgesel ile karşımıza çıkacaklar göreceğiz. Bu tarz belgeseller sayesinde oyun dünyasına daha yakından bakabiliyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel