Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Nioh 2 Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Koei Tecmo ve Team Ninja tarafından geliştirilen ve ilk oyunu ile büyük başarı yakalayan Nioh oyunun yeni yapımı geliyor. Bildiğiniz gibi ilk oyundan sonra Nioh iyi eleştiriler almıştı. Daha sonra ise oyunun devam oyunu geliştirilmeye başlandı. Nioh 2 adı ile çıkacak olan oyun ilk oyunun üzerine konularak geliyor. Yayınlanan Nioh 2 tanıtım fragmanı bunu bizlere gösteriyor. İzleyeceğiniz fragman hikaye odaklı bir video olacak. Yeni bir macera bizleri bekliyor.

Fragman dediğimiz gibi hikaye ağırlıklı olarak hazırlanmış durumda. Bunun ile de birlikte yayınlanan fragmanda yeni karakterleri görme şansına sahip oluyoruz. Bunun ile birlikte bizler nasıl bosslar ve canavarların beklediğiniz de biraz görme şansına erişiyoruz. Oyun Souls benzeri bir yapım ama kendi içerisinde yeni mekaniklere sahip. Oyunun kendisine has bir yapısı bulunuyor. Uzak doğu kültüründe geçen bir hikaye ile de karşımızda olacaklar.

Nioh 2 tanıtım fragmanı ile birlikte oyunun çıkış tarihini ve oyun çıktıktan sonra gelecek olan ek paketler ile ilgili olarak bilgilerde oyuncular ile paylaşıldı. Oyun ilk çıkışını PlayStation 4 için gerçekleştirecek. 13 Mart 2020 tarihinde de resmi olarak çıkışını yapacak. Ama PC için oyunun ne zaman geleceği henüz açıklanamamış durumda.

Ek Paketler

Yayınlanan hikaye fragmanının yanında bir de oyuna çıkışından sonra gelecek olan ek paketler ile ilgili olarak açıklamalarda geldi. Üç tane ek paket oyuna eklenecek. Bunlar da hikaye odaklı olacak ve olayların öncesinde geçen hikayeleri anlatacaklar. Yani evreni tamamlayan ek paketler karşımızda olacak. Ek paketlerin çıkışı da oyun çıkışını gerçekleştirdikten sonra olacak.

Oyun eğer erteleme süreci olmazsa 13 Mart 2020 tarihinde PlayStation 4 için bu nesil konsollara çıkışını yapacak. Oyunu merakla bekliyoruz. 2 ay gibi kısa bir süre kaldı. Team Ninja tarafı da oyunu gündemde tutmak için fragmanlara bu sürede devam edecek gibi duruyor. Yayınlanan video gaza getirici nitelikte.

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Etmeyi Unutmayın

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel