Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Nioh 2, 1 Milyon Satışı Geçmeyi Başardı

12 Mart tarihinde Nioh 2 çıkışını gerçekleştirdi. Şimdilik oyun sadece PlayStation 4 için çıkışını yapmıştı. Sadece PlayStation 4’te oyun iyi bir satış rakamına ulaştı. Nioh 2 1 milyon satışı geçmeyi başardı. Bu başarıyı da sadece PlayStation 4’te sağladı. Oyunun Doom Eternal, Resident Evil 3 gibi oyunlar ile aynı dönemde çıktığını belirtmemiz gerekiyor.

Nioh 2 oyunu PC için çıkışını yaptıktan sonra daha fazla satış rakamına ulaşacaktır. Kendisine has bir kitle ve oyuncuya ulaşmayı başaracaktır. Nioh 2 1 milyon satışı geçmeyi PlayStation 4’te başardı. PC’ye çıkışı ile daha fazla satacaktır. Nioh’un ilk oyun 2.5 milyonu aşkın satış rakamına ulaşmıştı. PC ve PlayStation dahil olarak. PC ile birlikte oyunun 2.5 milyonu geçmesi bekleniyor.

Team Ninja tarafından geliştirilen oyun 1 milyon başarısından sonra oyuna yeni bir güncelleme getirme kararı aldı. 1 milyon satış başarısı özel olarak güncelleme gelecek. Gelecek olan bu güncellemenin içerisinde ise şunlar bulunacak.

  • Yeni zırh seti
  • Yeni görevler
  • Fotoğraf modu
  • Yeni Guardian Spirit

Şeklinde yenilikler oyunda yerini alacak. Bu güncelleme ile birlikte aynı zamanda dengelemeler ve hata ayıklamaları da oyuna eklenecek. 1 milyon satışa özel güncellemenin gelmesi güzel olacak. Team Ninja oyuna desteğe devam edecektir.

Nioh 2 oyunu ilk oyunun üzerine koyarak ilerleyen bir oyun olarak çıkışını yaptı. Souls tarzında bir oyun ama kendisine has mekanikleri bulunuyor. Oyun zorluğu ile çıldırtan yapımlardan birisi olduğunu da söyleyelim. Souls kadar zor olmadığını da belirtelim. Nioh 2 oyunu kesinlikle şans verilmesi gereken bir oyun olduğunu da belirtelim. Ninja tarzı oyunları seviyorsanız bir bakın deriz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!