Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Nintendo, Switch Üretimini Arttıracak

Corona salgını dünyayı etkisi altına almaya devam ediyor. Bu süre içerisinde de en çok tercih edilen zaman geçirme aracı oyunlar oldu. Bu dönem içerisinde oyun satışlarında ve konsol satışlarında artış gözlerden kaçmadı. Bu süreçte içerisinde en fazla satışı olan konsollardan birisi de Nintendo Switch oldu. O kadar çok talep gördü ki stoklarda yana büyük sıkıntılar gördü. Bu durumda konsolun fiyatının artmasına neden oldu. Şimdi ise gelen yeni açıklamalar ile birlikte Nintendo, Switch üretimini arttıracak. Gelen açıklamalar üretimi 10 katına çıkarma yönünde.

Bunun ana sebeplerinden en güncel konsollardan birisinin Switch olmasından kaynaklanıyor. Sürekli olarak yeni ürünler Switch’e gelmeye devam ediyor. Aynı zamanda da konsola özel oyunların kaliteli olmasından da kaynaklanıyor. Bu durumu özetleyen bir örnek vermek istiyorum. Animal Crossing: New Horizons oyunu çıkışı ile birlikte zirve yapan oyunlardan oldu. Oyun Japonya içerisinde 3 milyon satmayı başardı. Oyun satışının başarısı yanında bir de konsol satışları beraberinde geldi. Bu verilebilecek en iyi örnek aslında.

Bir diğer örnekte Amerika’dan. Salgının arması ile birlikte en çok tercih edilen ürünlerden birisi de Switch oldu. Bu veriler ile birlikte de Nintendo Switch üretimini arttıracak. Bu açıklamalar ile birlikte Nintendo dünyayı Switch’e boğacak gibi duruyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel