Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

New World Oyununda Karakterlerinize ‘Bezos’ ve ‘Amazon’ Adlarını Koymazsınız

Amazon’un yeni MMORPG oyunu New World kısa süre içerisinde çıkışını gerçekleştirdi. Oyuncular oyuna yoğun bir ilgi gösterdiler. Hatta bazı sunucularda binlerce insan sıra beklemeyi bile göze aldılar. Tüm bunlarında sonra New World oyuncuları derinden etkileyen oyunlardan birisi oldu. Oyunun bu fıryası belli bir süre daha devam edecek gibi duruyor.

Şimdi gelelim oyunda yapamayacağız bazı olaylara. Oyunda bildiğiniz gibi yeni bir karakter oluşturuyorsunuz. Oluşturduğunu bu karaktere de bir isim vermeniz gerekiyor. İsim verme konusunda birçok varyanta sahipsiniz. Ama oyunda ‘Bezos’ ve ‘Amazon’ adlarını kullanamazsınız.

New World oyununa kayıt olanlar ‘Jeff Bezos’ isminin varyantlarını oyunda almak için denediler. Ama New World geliştiricileri bu durumu ön gördüler ve ‘Bezos’ ve ‘Amazon’ adlarını almayı oyunculara yasakladılar. Ama ‘Beff Jezos’ adının alındığını belirtmemiz gerekiyor.

Şuan için oyunda ‘Bezos’ ve ‘Amazon’ adlarını alamazsınız. Aynı zamanda bu isimlerin varyantları, küfür içerikli adlarıda aynı şekilde engellenmiş durumda.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!