Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Netflix’in Cowboy Bebop Dizi Çekimleri Yeni Zelanda’da Başladı

Koronavirüs pandemisi nedeniyler sinema sektöründe bir durgunluk yaşanıyordu. Şu dönemlerde ise sinema sektörü tekrardan hareketlenmeye başladı. Her bölgede Koronavirüs riski aynı olmadığı için belirli bölgelerde sinema çekimleri başladı. Özellikle Yeni Zelanda’da çekimler son hızıyla devam ediyor. Netflix’in Cowboy Bebop dizi çekimleri Yeni Zelanda’da başlıyor.

Netflix efsane anime serisinin live action dizisi için çalışmalara başladı. Cowboy Bebop animesi canlı dizi olarak çıkışını gerçekleştirecek. Netflix’in Cowboy Bebop dizi çekimleri için çalışmalara Yeni Zelanda’da başlıyor. 30 Eylül tarihinde dizi için çalışmalar başlayacak.

Cowboy Bebop’a gelince, prodüksiyon pandemiden önce bile durmuştu ve yıldız John Cho, Ekim 2019’da bir sahneyi çekerken dizini yaraladı. Cho iyileşene kadar prodüksiyonun 7-9 ay ara vermesi bekleniyordu. Bu nedenle pandemi olabilir yalnızca birkaç ay fazladan gecikme eklediler. Sorumlu yapımcı Marty Adelstein daha önce çekimlerin 10 bölümlük ilk sezonun 6. bölümünde başladığını açıklamıştı.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel