Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Need For Speed Heat Kasım Ayında Geliyor

Hız tutkunlarının ve araba yarışı oyunları sevenler için bir yeni haberimiz var. Need For Speed Heat Kasım ayında oyuncular ile buluşuyor. Araba yarışı denince akla gelen ilk oyunlardan olan Need For Speed’in yeni oyunu Kasım ayında oyunlar ile buluşacak. Oyunun çıkış tarihi ve nasıl olacağı ile ilgili olarak ise bir fragman yayınlandı.

Yeni Need For Speed oyunu ile birlikte bir geçmişe dönüş yaşanacak. Son çıkan oyunlarda oyuncular tam olarak istediklerini alamamışlardı. Bu yeni oyunda oyuncuların şikayet ettikleri konulara eğilmişler. Yeni gelecek oyunda bunlara dikkat edilmiş. Ortaya çıkacak olan oyun eski NFS’ler tadında olacak gibi gözüküyor.

Oyun Ghost Games ekibi tarafından yapılıyor. Daha önce ekip 2013’te çıkan NfS Rivals, 2015’te çıkan yeniden yapım oyunu Need for Speed ve 2017’de çıkan NfS Payback oyunlarını da yapmışlardı. Şimdi de 4. NFS oyunlarını yapıyorlar.

Need For Speed Heat serinin 16. oyunu olacak. Bu oyun Palm City adı verilene kurgusal bir şehirde geçecek. Oyunun içerisinde 2 ayrı yarış şekli bulunacak. Birisi gündüzleri olacak olan “Speedhunters Showdown” olacak. Diğeri ise geceleri yeraltı yarışçıları ile yarışacağınız bir yer olacak. Yine polislerin peşimize düşeceği bir oyun bizlerle birlikte olacak. Bu sefer polisler kazandıklarımızı almak için peşimize düşecekler. Gündüzleri yaptığımız yarışlarda para kazanıp arabaları özelleştireceğiz. Geceleri ise geçerli olan “Rep” adı verilen parayı kazanmamız gerekiyor.

Kreatif direktör Riley Cooper, serinin hayranlarının son oyunlardaki şikayetlerinin farkında olduklarını ve yeni oyun geliştirilirken bunları dikkate aldıklarını söylemişti. Bu oyun için serinin özüne dönüş oyunu olmak gibi bir hedef konulmuştu. İstenilen başarılacak mı hep birlikte göreceğiz.

Oyun 8 Kasım tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. PlayStation, Xbox ve PC için çıkışını gerçekleştirecek olan oyun bakalım beklenen Need For Speed olmayı başaracak mı?

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!