Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Need for Speed: Heat 4K Oynanış Videosu Yayınlandı

Need for Speed: Heat hayatımıza bir anda girdi. Oyun hakkında gelen bilgiler de oyunun tanıtım aşaması gibi hızlı bir şekilde devam ediyor. Sürekli olarak oyun hakkında bilgiler paylaşılıyor. Hatta Need for Speed: Heat 4K oynanış videosu bile yayınlandı. Yayınlanan video ile birlikte nasıl bir araba NFS’nin bizleri beklediğini de görmüş olduk.

IGN tarafından paylaşılan 7 dakikalık oynanış videosu yayınlandı. Need for Speed: Heat 4K oynanış videosu IGN tarafından yayınlandı. Bu sayede oyun hakkında kısa süre içerisinde çok fazla bilgi öğrenme şansına sahip olmayı başardık.

8 Kasım tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan oyunda gece ve gündüz yapılan yarışların kendilerine has özellikleri bulunuyor. Gece yarışları ve gündüz yarışları arasında parasal farklılıklar bile bulunuyor. Gece yarışlarında polis sayılarında bir artış görüyoruz. Aynı zamanda geceleri polisler daha saldırgan bir yapıya bürünüyorlar. Yayınlanan videoda bu özelliklere dikkat çekilmiş. Birde yarışlar ile ilgili olarak yeni detaylar paylaşılmış. Nasıl pistlerde yarışacağımız ile ilgili detaylar da videonun içerisinde bulunuyor.

Bir de videoda araba özelleştirme mekanikleri ile ilgili olarak detaylar bulunuyor. Arabaları istediğiniz gibi özelleştirirken ortaya şahane eserler çıkarabiliyorsunuz. Konu ile ilgili detayları videoda da görebilirsiniz.

Geçtiğimiz oyun ile tam olarak oyuncuların beklentilerini karşılamayı başaramadı. Bu oyun ise köklerine geri dönecek bir yapım olacak. Bakalım eski Need for Speed Heat oyunu ile birlikte geri dönmeyi başarabilecek mi? Uzun zamandır ortaya çıkacak olan iyi bir NFS oyunu bekliyoruz. Bakalım neler olacak.

Tüm platformlar için çıkışını gerçekleştirecek olan oyun 8 Kasım tarihinde oyun sevenlere sunulacak.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel