Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Mount & Blade II: Bannerlord Erken Erişim Tarihi Değişti

Uzun bir süredir beklediğimiz ve geçtiğimiz dönem içerisinde erken erişim tarihi açıklanan Mount & Blade II: Bannerlord’dan sevindirici bir haber geldi. TaleWorlds tarafından geliştirilen oyun uzun süredir serinin hayranları tarafından bekleniyor. Aradan geçen uzun yılların ardından beklenen tarih açıklandı ve oyun 31 Mart 2020’de erken erişime sunulacaktı. TaleWorlds tarafından gelen yeni haber ile birlikte Mount & Blade II: Bannerlord erken erişim tarihi 30 Mart’a çekildi.

Türkiye saati ile 30 Mart’ta 14:00’da oyunu indirmeye başlayabileceksiniz. Erken erişim sürecine girişinizi 30 Mart tarihinde gerçekleştireceksiniz. TaleWorlds’ün tek yaptığı şey erken erişim sürecini bir gün geri almakla bitmiyor. Aynı zamanda indirim de beraberinde geldi.

Erken Erişim’in ilk iki haftasına özel olarak oyunun %10 indirimle satılacağını duyurdu. Mount & Blade serisinden herhangi bir oyuna sahip olan kullanıcılar ise bazı dijital mağazalarda ilave %10 indirim alma şansını yakalayacak. İki haftalık süreçte bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Ekip haftalardır evlerinden çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Oyunu olabildiğince erken bir şekilde oyunculara sunmak için çalışmaları sürüyor. Bu süre zarfında da oyuncular için Mount & Blade II: Bannerlord erken erişim Tarihi 30 Mart’a çekildi.

Mount & Blade II: Bannerlord’un Erken Erişim sürümünü oyuncularla buluşturmaktan dolayı oldukça heyecanlı olan TaleWorlds ekibi, oyuncuların da kendilerinin yapım sürecinde eğlendiği kadar eğlenmesini umuyor.

Oyunu satın alacak yada oyuna göz atmak isteyenler için Steam sayfası. Aynı zamanda erken erişim sürecinde sizleri neler bekliyor. Hangi özellikler oyunda olacak diye merak edenler için de TaleWorlds tüm detayları paylaştığı bir blog yazısı yayınlamış durumda. Sizleri onu okumaya davet ediyor. Tüm detayları oradan öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!