Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Mortal Kombat Devam Filmi İçin Çalışmalar Başlamış

Warner Bros geçtiğimiz sene Mortal Kombat’ın filmini vizyona sokmuştu. Film hem sinemalarda hemde HBO Max üzerinden çıkışını gerçekleştirdi. HBO Max’de de aynı anda çıkmış olması film gişede istenilen başarıyı sağlayamadı. Sadece gişede başarısız olmadı aynı zamanda film olarakta çok beğenilen yapımlardan birisi olmayı başaramadı. Bu durum ise Warner Bros’u yeni film için durdurmadı. Mortal Kombat devam filmi için hazırlıklar başladı.

İlk film Greg Russo tarafından kaleme alınmıştı. İkinci film için ise yeni bir isimle anlaşma sağlandı. Marvel’ın yeni dizisi Moon Knight’ın senaristi Jeremy Slater ile anlaşıldı. Mortal Kombat devam filminin senaristi olacak. Kendisi yeni filmin detaylar hakkında şu açıklamaları yaptı.

“Şu ana kadar işler epey eğlenceli bir şekilde ilerliyor. Senaryonun neredeyse yarısı bitti. Yönetmen, stüdyo ve oyun ekibiyle çok yakın bir çalışma halindeyiz. Şu an için hikaye hakkında herhangi bir şey söyleyemem ancak şu bir gerçek ki son seferden çok ciddi dersler aldık. Hayranların nerede tepki gösterdiğini, nereyi sevdiğini biliyoruz. Hangi kısımlarda işlerin yolunda gitmediğinin de farkındayız. Yani demek istediğim ilk filmde işe yarayan kısımlara yoğunlaşma şansına sahibiz ve bunu daha iyi hale getireceğiz. Böylece izleyici kitlemize çok daha iyi bir deneyim sunabileceğiz. Amacımız oldukça tatmin edici, heyecan verici ve beklenmedik bir film çıkartmak.”

İkinci filmde yapılan hatalardan ders alacaklarını açıkladılar. İlk filmde Mortal Kombat’ın ana amacı turnuva sistemini görememiştik. Bazı kritik karakterler yine filmde yoktu. İkinci filmde Mortal Kombat’a daha uygun bir yapıda film görebiliriz diye umuyoruz. Henüz film hakkında elimizde bulunan detaylar bu şekilde ilerleyen zamanla daha fazla detay karşımızda olacaktır.

Siz yeni gelecek olan Mortal Kombat filmi hakkında neler düşünüyorsunuz? İlk filmi beğendiniz mi yoksa beğenmediniz mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!